Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Kto w takiej dzielnicy montuje myjnie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiepska ta myjnia. Szybko uciekają złotówki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie nazywajcie ich złodziejami. Złodziej to jest ktoś , ma zdolności i zasady,  a to są zwykłe jednokomórkowe patologiczne dresy.  A swoją drogą to po co takie ścierwo utrzymywać w społeczeństwie. To coś nigdy podatku nie zapłaci i nikomu się nie przysłuży. Nadaje się tylko do utylizacji. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to dla was wiadomosc numer jeden dnia dzisiejszego a gdzie o rocznicy zamachu w smolensku?? zalosne i karygodne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolesie już są namierzeni , srają w portki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto w takiej dzielnicy montuje myjnie?
 
Kto w takiej dzielnicy montuje myjnie?
Hmm czyżby patologiczne podejście do sprawy ? Jak zgóry zakładasz że tu kradną to nie różnimy się niczym od typowego cygana co wpier**la gruz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to dla was wiadomosc numer jeden dnia dzisiejszego a gdzie o rocznicy zamachu w smolensku?? zalosne i karygodne
  Dla mnie tak. Nie obchodzi mnie temat zaproponowany przez Ciebie. Ludzie mają większe problemy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to lepsze niz te miesiecznice moze na jednym programie bedzie cos dla normalnych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie tak. Nie obchodzi mnie temat zaproponowany przez Ciebie. LuNiezdzie mają większe problemy.
Niezły macie tu polew. :o
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Artykuł o zlodziejach w myjni a oszolomy o Smoleńsku swoją zdarta płytę zapodaja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kamery trzeba wyeliminować, także te ukryte. Teren musi być w pełni rozpoznany. Łup nie może być mniejszy, niż pół miliona na głowę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
słychac strzały
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za chamstwo tego ciecia co tam pilnuje to biję brawo dla chłopaków. Powinni go obrabiać przynajmniej raz na tydzień
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taa bardzo charakterstyczni ludzie na tym zdjęciu. Przecież takich jak oni w Lublinie są setki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe ile można zarobić na takiej myjni samochodowej, ale napewno jest to interes, który sam na siebie zarabia http://cwconsulting.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...