Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Od dziś nowe trasy trzech linii komunikacji miejskiej

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 sierpnia 2019 r. o 07:51 Powrót do artykułu
Na Gęsiej i dalej na Roztoczu do 10 zawsze wsiadało pół autobusu. Teraz wszyscy z Gęsiej muszą jeździć z przesiadkami albo biec na Kraśnickie.  Ja zawsze jeździłam 10 z Gęsiej na Mełgiewską, a dziś pobiegłam na Kraśnickie (wyjazd 6:45). Z przesiadką na 57 na Roztoczu musiałabym czekać 20 min. Po pierwsze musiałam wyjść wcześniej z domu, a po drugie 150 prawie cała trasę jechało puste . Na Gęsiej do 10 zawsze wsiadało ze mną ze 30 osób,  a na Kraśnickich do autobusu wsiadły łącznie ze mną 2 osoby i tak przejechaliśmy większość trasy. No dobra na niektórych przystankach wsiadało po 1 osobie. Zabranie 10 z Gęsiej to naprawdę baaaardzo zły pomysł !
 Dokładnie ! Jak można było zabrać 10 z Gęsiej ?! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i przesiadka na własne auto jest koniecznością
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...