Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Olejna 8. To tu w dzieciństwie mieszkał autor "Lalki"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 maja 2016 r. o 20:05 Powrót do artykułu
To switaśna barbie pochodzi z lublina ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ul. Olejna 8, czyli ul. Szambelańska 2. Byłem w tym budynku kilka tysięcy razy. Świat dopomina się kolejnych dzieł ode mnie, nie tylko w dziedzinie teorii liczb. Chcą ISBP. A gdzie są moje nagrody? Nie znam ani matematyki ani języka angielskiego ani ekonomii. Jak widać udowodniłem, że i bez tej wiedzy można przebic sławą największych na świecie. Koledzy prof. dr. hab. Kazimierza Goebla rąbneli mi moje dzieło. Pan Kazimierz nie jest temu winny. Jeśli ekonomiści UMCS wykradli także ideę mojego projektu, to walka z nimi nie ma sensu. Nie jest możliwe, aby ktokolwiek na świecie wyprowadził lepszy od mojego system podatkowy dla każdego państwa świata. ISBP, to jest dzieło, które przebija wszystkie moje wnioski twórcze. Google: lwgula
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
konkluzja- 1.Bolesław Prus w kamienicy olejna 8 nadal mieszka,bo to postać fikcyjna. 2. Niejaki Aleksander Głowacki już nie mieszka bo kamienica jego ciotki została wyburzona. Czy niejaki tajemniczy Pan ARKADY Spółka w dziele pt. ALCHEMIA upamiętni miejsce które gdzie staneła święta stopa wieszcza?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...