Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Oszustka dostała 110 zł za starą koszulę

Utworzony przez v, 22 lutego 2011 r. o 20:26 Powrót do artykułu
to podle babsko robi to notorycznie.sama padlam jej ofiara...bardzo dobrze znana jest lubelskiej policji.poszukiwana byla ze 20 razy listem gonczym.i ma duuuuuzo wyrokow,ale niestety...dalej chodzi wolno.jakis miesiac temu dostalam list z prokuratury,ze rozprawa nie odbedzie sie z powodu zlego stanu zdrowia tej kobiety.takze niestety-jest zbyt chora zeby isc do wiezienia,ale dostatecznie zdrowa zeby okradac.Nazywa sie Barbara Głąb.Radze poszkodowanej udac sie na policje z tym nazwiskiem.chociaz nic to nie zmieni...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prosze cos wiecej napisac mnie to dotyczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja też padłam jej ofiarą:/ było to daawno temu, nie zgłaszałam sprawy na policję bo szczerze wątpiłam że coś to da:/ w moim przypadku było tak: że udawała że dzwoni do mojego szefa, po czym kazała mu oddzwonić. I telefon za chwilkę zadzwonił! wiec nie działa sama!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
radziłabym napisac maila do redakcji.wtedy beda mogli zajac sie ta sprawa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam ja również padłam jej ofiarą dotarła nawet do radomia i jak wyżej ten sam przypadek zadzwoniła do mojej szefowej i niestety wpadlam to;/ jutro mam rozprawe i mam nadzieje ze wrescie jakas sprawiedliwosc bedzie na tym swiecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...