Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Waldi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lekarz tez czlowiek a ten co zadzwonil nieladnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co w związku z tym ? Pewnie to samo co z pijanymi sędziami ! _ Czyli nic !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maniek_LKR napisał:
I co w związku z tym ? Pewnie to samo co z pijanymi sędziami ! _ Czyli nic !
Ostatnio zauważyłam mnóstwo piszących pijanych redaktorów, to też trzeba zmienić (-:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
700 zł. za dyzur nawet nawalony wytrzyma. Lekarze traktują dyzury, jak maszynke do robienia pieniędzy!! Za dyżur winien zarobić 300zl.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
700 zł. za dyzur nawet nawalony wytrzyma. Lekarze traktują dyzury, jak maszynke do robienia pieniędzy!! Za dyżur winien zarobić 300zl.
Jakie 700, to chyba w Psiej Wólce za dyżur w przychodni od 15 do 20.... Z moich wiadomości większość dyżurów to 1200 i więcej a święta , niedziele itp to 2000 i do 3500, także biją się o te dyżury, bo można zarobić lekko kilkanaście tysięcy na miesiąc... A zasadnicza tylko 2500 do 4000 wiec bida, a samochody trzeba zmieniać co roku i inne zachcianki też....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekaw jestem co byś pisał gdyby upity jak bela konował za twoje pieniądze przez pomyłkę uciął tobie przyrodzenie. W przychodni pacjęci mówią, że tego "lekarza" nie widzieli jeszcze trzeźwego. A gdzie była dyrekcja tej przychodni. Może ktoś napisze jako to przychodnia bo to dobra reklama.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lekarz napisał:
Jakie 700, to chyba w Psiej Wólce za dyżur w przychodni od 15 do 20.... Z moich wiadomości większość dyżurów to 1200 i więcej a święta , niedziele itp to 2000 i do 3500, także biją się o te dyżury, bo można zarobić lekko kilkanaście tysięcy na miesiąc... A zasadnicza tylko 2500 do 4000 wiec bida, a samochody trzeba zmieniać co roku i inne zachcianki też....
I to za dużo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też coś..po 1-sze; ten lekarz jest w wieku emerytalnym, po 2-gie przyzwyczajony jest do DEZYNFEKOWANIA SIĘ SPIRYTUSEM, po 3-cie do lekarza idzie się leczyć nie wąchać go..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego prawo podporządkowane jest polityce czyli układom? Lekarz jako chroniony przez prawo nie może być wyrzucony za ewidentne łamanie prawa. Choć może być zwolniony lecz nie może być pozbawiony prawa wykonywania zawodu. Święte krowy lekarze,prawnicy mianowani to wywyższenie jednych ludzi nad innych to łamanie Konstytucji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ciekaw jestem co byś pisał gdyby upity jak bela konował za twoje pieniądze przez pomyłkę uciął tobie przyrodzenie. W przychodni pacjęci mówią, że tego "lekarza" nie widzieli jeszcze trzeźwego. A gdzie była dyrekcja tej przychodni. Może ktoś napisze jako to przychodnia bo to dobra reklama.
Ktoś widocznie na własną rękę robi przesłuchanie, albo nocuje w sanitasie skoro stwierdza, jakie są opinie pacjentów. Uważam, że reakcja dyrekcji była wzorcowa w obliczu takiej sytuacji. Lekarz został zwolniony natychmiastowo, tak trzymać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lekarz napisał:
Jakie 700, to chyba w Psiej Wólce za dyżur w przychodni od 15 do 20.... Z moich wiadomości większość dyżurów to 1200 i więcej a święta , niedziele itp to 2000 i do 3500, także biją się o te dyżury, bo można zarobić lekko kilkanaście tysięcy na miesiąc... A zasadnicza tylko 2500 do 4000 wiec bida, a samochody trzeba zmieniać co roku i inne zachcianki też....
Ta...pokaz lekarzu,co masz w garazu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny nieprzygotowany artykuł !!! pisany na kolanie aby szybciej sprzedać "news-a". Proszę o odpowiedz:OD KIEDY W SANITASIE są dyżury ? i na jakiej zasadzie są pełnione?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie przesadzajcie z tymi kwotami za dyżury. "słyszałem że 2000-3500tys" to może źle Pan po prostu słyszał.Średnio wychodzi około 700 do 1000 tylko proszę wziąć pod uwagę że na takim dyżurze może wydarzyć się wszystko a jedyną osobą decyzyjną jest lekarz, myślę że jeśli chodzi o ludzkie życie to cena nie gra tu roli. Natomiast jeśli chodzi o to że lekarz był pijany to wg mnie od razu powinien być zwolniony i zawieszony w prawach wykonywania zawodów plus oczywiście potężna kara finansowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...