Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: PiS likwiduje Instytut Europy Środkowo-Wschodniej. Ojciec Dostatni: Wrogie przejęcie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 listopada 2018 r. o 21:31 Powrót do artykułu
Jestem z Lublina, człowiekiem z wyższym wykształceniem - dzisiaj dowiedziałem się o istnieniu takiego tworu. Komu on służył przez te wszystkie lata? po co powoływać inny bzdetny instytut w miejsce obecnego, służącemu wąskiemu gronu znajowych?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo! Rozpędzić toto na cztery wiatry. Żydzi, masoni i komuniści zazwyczaj przeważali w tym gremium.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani profesor niech sama finansuje nikomu nie potrzebny instytut który sprawia przyjemność niektórym pracownikom . Ja dzisiaj bym zamknął ten instytu który tworzy historie Białorusi nikomu z Polaków nie potrzebna . Brawo PIS z likwidacja darmozjactwa ,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS próbuje przejąć kontrolę lub przywłaszczyć wszystko czego jeszcze nie kontroluje lub nie posiada. A skutki takiego przejęcia możemy zobaczyć w stadninie koni w Janowie Lubelskim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo dobrze ,to dziadostwo ,co udaje instytut ,to wroga krajowi przybudówka wschodniej dziczy ,co jeszcze było opłacane z naszej kieszeni ,najwyższy czas z tymi bzdurami skonczyć,nastepny do wykopania w du.pe jest tzw korpus wojskowy z ukraincami ch.. po co to kwach utworzył? głupi ? tuman? czy agent sorosza?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jak to zaciekle sfołocz lewacka minusuje ,prawda się nie podoba?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I dobrze że likwidują, żyli dostatnio, teraz będą żyć za swoje ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem z Lublina, człowiekiem z wyższym wykształceniem - dzisiaj dowiedziałem się o istnieniu takiego tworu. Komu on służył przez te wszystkie lata? po co powoływać inny bzdetny instytut w miejsce obecnego, służącemu wąskiemu gronu znajowych?
 Pieniądze podatników zainwestowane w twoje "wyższe wykształcenie" zostały zmarnowane: jak masz, biedo intelektualna, wiedzieć o istnieniu Instytutu Europy Środkowo-Wschodniej kiedy nawet dwóch zdań poprawnie nie potrafisz sklecić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS próbuje przejąć kontrolę lub przywłaszczyć wszystko czego jeszcze nie kontroluje lub nie posiada. A skutki takiego przejęcia możemy zobaczyć w stadninie koni w Janowie Lubelskim.
 Przez takich durni jak ty, PIS zyskuje nowych zwolenników: nie ma żadnej stadniny koni "przejętej przez PIS" w Janowie Lubelskim, więc po co kłamiesz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To prawda że tej stadniny nie ma. Pod obecnym zarządem szlag ją trafił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BARDZO DOBRZE ŻE PIS LIKWIDUJE INSTYTUCJE NIKOMU NIE POTRZEBNE,A OBCIĄŻAJĄCE BUDŻET PAŃSTWA.JESZCZE POWINNY ZLIKWIDOWAĆ ,KONKORDAT,SENAT,FILIE ZUS, FUNDACJE SKARBU PAŃSTWA, I INNE STWORY NIE POTRZEBNE OBYWATELOWI. ZAOSZCZĘDZONE PIENIĄDZE PRZEKAZAĆ NA EMERYTURY,RENTY,ZDROWIE OBYWATELI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po .uj fundacje gdzie ida największe przekrety bez kontroli państwa,fość tego brawo PIS. A te darmozjady niech ida prCOWAC NA AUTOSTRADY Z  tych fundacji i instytutów .Chore to jest. nieroby do pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli w temacie wypowiada się taki ,,autorytet,, jak ta puszczalska mucha to tym bardziej trzeba to szybko zamknąć. Mucha może jeszcze się wypowie o wychowaniu dzieci. Rzuciła męża i dzieci i ostatnio zaczęła szukać końskich przygód. A to zaszalała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Filipowicz, zadaniem instytucji publicznej finansowanej ze środków publicznych nie jest sprawianie przyjemności jej pracownikom, ale slużeniu Polsce, a państwa ośrodek jest l'art pour l'art
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Następny do likwidacji nikomu niepotrzebny kosztowny IPN.Miliony zaoszczędzone przeznaczyć na służbę zdrowia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po .uj fundacje gdzie ida największe przekrety bez kontroli państwa,fość tego brawo PIS. A te darmozjady niech ida prCOWAC NA AUTOSTRADY Z  tych fundacji i instytutów .Chore to jest. nieroby do pracy.
 A Ty żyj za te 900 zl bo PiS Ci każe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Za chwilę zlikwidujecie państwo jedno z miejsc, które przynosi pożytek i sprawia pewną radość pracownikom" a co tam burdel i narkotyki czy jakies inne zabawy macie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po .uj fundacje gdzie ida największe przekrety bez kontroli państwa,fość tego brawo PIS. A te darmozjady niech ida prCOWAC NA AUTOSTRADY Z  tych fundacji i instytutów .Chore to jest. nieroby do pracy.
A Ty żyj za te 900 zl bo PiS Ci każe
 Ty ciulu sam zyj za 900 zł.Pis nie zabrał nam pieniedzy z OFE tj,167 mld zł tylko PO i PSL/arbuzy/ To szef ludowców podjął taka decyzje aby zabrac te nasze pieniądze jeszcz za czasów komuny gromadzone- złodzieje/aby im w życiu na chleb brakowało/. Mnie ani PIS ani PO i inne gady nie dadza tylko mam wypracowane 650 tys zl w ZUS i co ? nic. Jak nie znasz tematu to zamknij jadaczke bo ci mucha wskoczy. Wielki urzędnik za moje pieniadze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Następna do likwidacji fundacja z Torunia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze. Koncepcja PIS ma przyszłość i jest alternatywą dla zgnilizny UE. A sąsiedzi? Jacy sąsiedzi? To dziadostwo za Bugiem? Ponadto, Kaśka się skończy profesurom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...