Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Podaruj paczkę najuboższym

Utworzony przez dosia, 30 listopada 2012 r. o 20:45 Powrót do artykułu
u nas ci co najmniej połowa mieszkańców to biedni, i nie dość, że ja wymagam pomocy to niejednokrotnie inni chcą abym im pomagała, ciekawie z czego, i to jest dla mnie przykre jak inni chodzą i proszą o pomoc a ja nie mam jak ich wspomóc, chociaż jak widzę, ci narzekający biedni mają więcej jak ja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dosia napisał:
u nas ci co najmniej połowa mieszkańców to biedni, i nie dość, że ja wymagam pomocy to niejednokrotnie inni chcą abym im pomagała, ciekawie z czego, i to jest dla mnie przykre jak inni chodzą i proszą o pomoc a ja nie mam jak ich wspomóc, chociaż jak widzę, ci narzekający biedni mają więcej jak ja. [/quote] [quote name='dosia' timestamp='1354304720' post='702482'] u nas ci co najmniej połowa mieszkańców to biedni, i nie dość, że ja wymagam pomocy to niejednokrotnie inni chcą abym im pomagała, ciekawie z czego, i to jest dla mnie przykre jak inni chodzą i proszą o pomoc a ja nie mam jak ich wspomóc, chociaż jak widzę, ci narzekający biedni mają więcej jak ja.
Dobrze napisane! Należy dodać jeszcze: ile % z tych "biednych" poszło by do pracy nawet wtedy, gdy była by całkiem nieźle płatna praca? Kiedyś kilkanaście razy potrzebowałem pomocy przy różnych pracach przydomowych -wiele razy prosiłem takich "biednych" ludzi o pomoc w zamian za całkiem sporą zapłatę. Jak sądzicie: przyszli mi pomóc???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Większość z tych "najuboższych", których ja znam (np.z Tatar) powinno otrzymać w prezencie po 100 batów na gołą d*pę -i to po to,aby nabrali chęci do roboty! ...i wtedy przestali by być najuboższymi, bo by pracowali i nieźle zarabiali... Opieka Społeczna to "instytucja-porażka" i powinna być natychmiast zlikwidowana- bo zamiast działać jak należy i czynnie zapobiegać rozszerzaniu się patologii -to ona jeszcze "promuje" patologię dając (leniom śmierdzącym i zdolnym do pracy) pieniądze za nic!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...