Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Pogotowie rowerowe udzieli pomocy na ścieżce

Utworzony przez Robcio, 1 lipca 2014 r. o 22:24 Powrót do artykułu
Pogotowie rowerowe kojarzy mi się raczej z pomocą techniczna przy zepsutym rowerze.Nietra fiony tytuł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy szkolenie obejmowało również zasady poruszania się po ścieżce rowerowej??? Niestety w ubiegłym roku musiałem uciekać na chodnik, bo grupka osób z pogotowia rowerowego zajmowała całą ścieżkę rowerową.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie no jak licealistki będą mnie oporządzać to ja już jutro mdleję, przewracam się i jedynie okład z młodych cycorków będzie mi pomocny :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy szkolenie obejmowało również zasady poruszania się po ścieżce rowerowej??? Niestety w ubiegłym roku musiałem uciekać na chodnik, bo grupka osób z pogotowia rowerowego zajmowała całą ścieżkę rowerową.
To jak się jeździ po tej ścieżce to zupełnay brak kultury i umiejętności jej użytkowników i dlatego w weekendy omijam ją szerokim łukiem. Ludzie jeżdżą po 2 lub 3 osoby obok siebie, całą szerokością nie licząc się z tym że ktoś jedzie z przeciwka lub w tym samym kierunku ale szybciej bo np robi trening a nie relaksującą przejażdżkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ej redakcjo. Moze warto zmienic odgrzewany tekst? Tarnowska juz nie nazywa sie Tarnowska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robcio pełna nazwa brzmi Rowerowy Patrol Pierwszej Pomocy więc tytuł jest jak najbardziej trafiony :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pogotowie rowerowe kojarzy mi się raczej z pomocą techniczna przy zepsutym rowerze.Nietra fiony tytuł.
Robcio pełna nazwa brzmi Rowerowy Patrol Pierwszej Pomocy więc tytuł jest jak najbardziej trafiony  :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...