Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Tu zabraniają chociaż jest wolny pas do jazdy prosto. A na zana jak trakcję zrobili tak, że trolejbus może skręcić tylko z pasa dla jadących prosto to policja i gazety cicho siedzą. A co najśmieszniejsze to nalaowali teraz na pasie żołte zezwolenie dla busów do jazdy w lewo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie jest oznakowanie poziome na tym rondzie ja się pytam gdzie ? Banda nieuków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znaków poziomych nie ma i nie będzie bo nie wiedzieli by sami jak mają to narysować jadąc od cerkwi można pojechać na wprost jadąc od Tysiąclecia już nie. Bałagan i tyle. Takiego głupiego rozwiązania nie ma nigdzie w Polsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zapraszamy drogówkę na skrzyżowanie Jana Pawła przy rondzie ks. E. Kowcza, u zbiegu ulic Armii Krajowej i Jana Pawła II, tam od godz. 7:15 do 8:00 spotkają cwaniaczków, którzy wykorzystują BUS-pasy aby skrócić oczekiwanie w korku. I nie jest ani autobus czy taksówka. Codziennie powtarzają się te same numery rejestracyjne.
myślałem, że ORMOwców juz nie ma, a co się okazuje? ;)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Kieliszek dwa pytania. Pierwsze dlaczego nie ma oznakowania poziomego ? i drugie pytanie kiedy będzie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba policja powinna się wytłumaczyć dlaczego za takie błahe dla bezpieczeństwa ruchu wykroczenie karze tak wysoko. A druga sprawa to czy wszędzie już jest tak bezpiecznie że policja zajmuje się takimi błahostkami?
Pewnie dla tego, ze taki jest taryfikator i policjant ma najczęściej sztywno wyznaczone pkt i kwotę. Jest oczywiście kilka wykroczeń gdzie są widełki kwotowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tam od kąd pamiętam było można jechać tylko w lewo, nie wiem o jakiej zmianie oznakowania mówicie. A swoją drogą zamiast wymalować tam strzałki i poprawić asfalt na lewoskręcie (jest tragedia i czasami tam wyhamować jak się zółte zapala to niezły wyczyn po tych koleinach) to lepiej wystawiać mandaty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobra akcja policji, organizacja ruchu na tym rondzie jest dobra, oznakowanie również, jednak wielu speców od wszystkiego, w tym również, od ruchu drogowego uważa inaczej, stwarzając swoim zachowaniem zagrożenie, więc dla nich mandat jest najlepszą odpowiedzią w tej dyskusji.
no nie do końca, bo trzeba wziąć pod uwagę płynność ruchu, przez dłuższy czas można było z tego lewego pasa jechać na wprost i nic się nie działo, a teraz policja ma "skarbonkę" - i chyba tylko o to chodzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co wracali do złego? Dopuszczenie jazdy na wprost z lewego pasa upłynniało ruch bo zwiększało przepustowość ronda. Na tym rondzie od strony ulicy Ruskiej powinni dopuści jazdę w lewo (w kierunku zamościa) ze środkowego pasa. Aktualnie służy do tego jeden pas i ruch się blokuje w godzinach szczytu na poprzednim rondzie. Ale Pan Kieliszek i cała ta inżynieria ruchu nic nie robi aby coś usprawnić.
 
Samochód nr. 1 wjeżdza na rondo przy zamku od strony ronda przy cerkwi . Zatrzymuje się tam na światłach i chce jechać prosto w kierunku z Zamościa . Gdzie i którym miejscu ma widzieć znaki które nakazują mu jechać w lewo , a zakazują jechać prosto ? Z tego zdjęcia ja nie mogę ogarnąć . Czy tam są znaki poziome ?
Organizacja zła.Popieram te opinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na zdjęciu widać, że znaki poziome są tylko w jednym miejscu. A reszta ? Czy dozwolone jest takie oznakowanie skrzyżowania ? Niech mi ktoś wyjaśni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
faktycznie skoro nie ma strzalek na jezdni to ja tez nie wiedzialbym jak jechac, niech namaluja strzalki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słuszna uwaga, który znak zakazuje samochodowi A na zdjęciu na jazdę na wprost bądź nakazuje skręt w lewo ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stazy miejskiej zabrali fotoradar to musieli cos dac im do roboty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja tu nie widzę zakazu jazdy na wprost
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nawet nie ma ciągłej linii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście jak namalują strzałki to będą musieli pozwolić na jazdę na wprost z Tysiąclecia a chyba o to się rozchodzi że nie chcą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale jaki znak zakazuje tu jazdy na wprost proszę mi pokazać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowni komentujący - przed rondem stoi znak pionowy F-10, który wskazuje dozwolone, zgodnie ze strzałkami umieszczonymi na znaku, kierunki jazdy z poszczególnych pasów ruchu Oznakowanie jest jak najbardziej poprawne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze zrobili. Jeżdżę tędy codziennie, oznakowanie jest widoczne tylko trzeba patrzeć na nie jeździć na pamięć i przestać trąbić na skręcających w lewo w kierunku Kaliny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W sytuacji ze zdjęcia - kiedy jedziemy od ul. Lubartowskiej skrajny lewy pas służy jedynie do skrętu w lewo, dwa pozostałe do jazdy na wprost. W sytuacji, kiedy jedziemy od ul. Podzamcze i udajemy sie w kierunku Zamościa do dyspozycji mamy trzy pasy ruchu. Z tego powodu nie można stosować tam oznakowania poziomego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...