Quantcast

Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Połączą ulicę Tarasową z Relaksową

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 marca 2018 r. o 14:42 Powrót do artykułu
Ta droga będzie mieć niecałe 100 metrów długości. Szkoda, że od razu nie uciąglą ul. Relaksowej. Brakuje jej 150 metrów. Mieszkający na końcu Relaksowej wyjeżdżając Willową zapominają, że Relaksowa to uliczka osiedlowa strefy [30] i zbyt szybko nią się poruszają. Tam nie jeden straciłby prawo jazdy na 3 miesiące. Wieś się zjechała i jeździ jakby drogą krajową jechali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sytuacja na relaksowej jest ciężka, bo zidiociali planiści w lubelskim UM do obsługi nowego osiedla na kilkanaście/kilkadziesiąt tysięcy ludzi przewidzieli tylko eksterytorialną autostradę poligonową, a wszystkie ulice na osiedlu mają charakter ulic osiedlowych, więc w przyszłości nawet nie będzie możliwości puszczenia tam komunikacji miejskiej i będzie to samo co na czubach na bursztynowej, czyli wszystkie ulice pozapychane samochodami, a jak nie chcesz samochodem to dymaj 15 minut na najbliższy przystanek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"wszystkie ulice pozapychane samochodami" - niestety to prawda. Samochód na samochodzie. Po co tam chodniki robić jeżeli i tak robią za parkingi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"eksterytorialną autostradę poligonową" - dobrze, że ta autostrada nie biegnie przez środek osiedla.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po prostu urzędnicy dalej projektują osiedla w Lublinie wg. PRL-owiskich, modernistycznych założeń, zgodnie z którymi są tylko 2 kategorie ulic - przelotowe, dwujezdniowe autostrady typu poligonowa, jp2, albo wąziutkie osiedlowe uliczki. W pale im się nie mieści, że możnaby takie osiedle poprzecinać regularną siatką normalnych miejskich jednojezdniowych ulic, ale takich z 3 lub 4 pasami, żeby samochody mogły sobie parkować na 1/2 pasach nie przeszkadzając ani pieszym, ani ruchowi osiedlowemu. Gdyby taka relaksowa miała 3 pas na parkowanie toby było normalnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" Gdyby taka relaksowa miała 3 pas na parkowanie toby było normalnie" - nie byłbym tego taki pewien. Jak pojazd z rejestracją LUB, LKR, LOP nie zaparkuje na chodniku, to spać nie może. One wiedzo, że na szosie nie można parkować. To samo z prędkością. Czy to obszar zabudowany czy nie. Zawsze 80-120km/g musi być. Wolniej to tylko rowerzystyi i kombajny jeżdżo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To, że wieśniaki tak parkują można zrozumieć. Dziadek parkował zaprzęg na podwórku, stary parkuje zaprzęg na podwórku, to i syn parkuje swoje aŁdi na podwórku. Ale wytłumaczcie mi, dlaczego mieszczuchy od 0,5 pokolenia też potrafią zastawić cały chodnik. Weź to zrozum. Jezdnia wolna, prawie bez ruchu. Np. droga równoległa do Willowej, przy stacji rowerów miejskich. Po jaką cholerę ci co przyjeżdżają do tego małego biurowca przy tej serwisówce parkują na chodniku. Kilka razy SM pouczała, że nie można zastawiać chodników, ale to nie wiele daje. Zawsze ktoś musi stanąć tak, że wózkiem dziecięcym nie przejedziesz. Skąd się bierze taka głupota.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako mieszkanka ul.Tarasowej nie jestem zadowolona. Bedzie hałas i duży ruch samochodow pod oknami. Szkoda że miasto nie pamieta, iż ta ulice i chodniki trzeba by odśnieżać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zaorać tą wieś - same wieśniaki tam mieszkają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako mieszkaniec ul. Tarasowej jestem bardzo zadowolony - to połączenie powinno być już dawno, podobnie jak połączenie ul. Relaksowej na całej długości, czyli do Poligonowej (brakuje jakieś 150 m drogi).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako mieszkaniiec Relaksowej jestem niezadowolony. To już przesada żeby wszystko ulicami pociąć. Jakby nie można było od stokrotki przejechać Relaksową. Zaznaczam że codziennie tak jeżdżę samochodem i żyje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram w całej rozciągłości !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie podoba mi się ten pomysł ...bardziej udany byłby taki -zadbać o ten pas zieleni. Zrobić nowe nasady drzew, krzewów, iii wreszcie uprzatnąć. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram w całej rozciągłości. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako mieszkaniec ul. Relaksowej 12 popieram projekt od dawna wyczekuje tu chociaz chodnika. Chodze tendy co dzien jak jest deszcz robi sie bloto nie mozna przejsc. Tylko zrobcie cos jeszcze z tymi krzakami posiac trawe nasadzic drzewa i laweczki bo wstyd zeby takie cos tu rosło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co z realizacja planowanej inwestycji??? Październik juz dawno za nami, rok kolejny za Nami, a tu zmian nie widac....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co kojarzę została anulowana po protestach z tarasowej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.