Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Policjantka oddała strzały podczas pościgu za 19-latkiem

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 lutego 2019 r. o 15:56 Powrót do artykułu
I nie trafiła w Patoka? Słabe szkolenie ;)
Odpowiedz
"Młody mężczyzna twierdził, że sam chciał zgłosić się do aresztu w celu odbycia kary, a na pytanie policjanta dlaczego uciekał, stwierdził, że spieszył się do więzienia." Taki młody... kreatywny... z poczuciem humoru... Szybko zbiera doświadczenie. Będzie z niego git-człowiek.
Odpowiedz
Policjantka oddała dwa strzały. O matulu! I o tym doniosłym fakcie jakiś redaktorek był popełnił notatkę prasową i umieścił ją w Internecie. Jakież to jeszcze heroiczne czyny obrońców prawa opiszesz mistrzu pióra?
Odpowiedz
Lublin UMIERA jak ŁÓDZ ***s://******.pl/z-roku-na-rok-w-lublinie-ubywa-mieszkancow-to-tak-jakby-wyludnic-dwie-dzielnice/
Odpowiedz
Wiadomość na miarę terenu
Odpowiedz
szkoda że nie zastrzelili go, bo widzę że karierowicz rozkręca się z wyroku na wyrok
Odpowiedz
19 lat a już niezły patol ze skrzywioną psychiką - jak będzie funkcjonował w społeczeństwie ten degenerat jak trochę podrośnie to już sobie sami odpowiedzcie. I gdzie pili rodzice wtedy?
Odpowiedz
ale sensacja! News dnia!
Odpowiedz
Strzały ostrzegawcze w powietrze trafiły moją starą, przeszły przez drzwi dobijając teściową. Rykoszet trafił w sprzęt grający sąsiada doszczętnie go niszcząc. Brawo policja!
Odpowiedz
Wiadomość na miarę terenu
 I komentarz na miarę autora :)
Odpowiedz
Strzały ostrzegawcze w powietrze trafiły moją starą, przeszły przez drzwi dobijając teściową. Rykoszet trafił w sprzęt grający sąsiada doszczętnie go niszcząc. Brawo policja!
 A dalej nie wiem, co było, bo się obudziłem . . . :)
Odpowiedz
Policjantka oddała strzały... News roku. Zaraz się ktoś przyczepi, że strzelała i mogła zabić. W USA nie bawią się z przestępcami jak tutaj.
Odpowiedz
Nawet sobie nie zdajecie sprawy ile teraz powstanie kart z postępowania wyjaśniającego, ile ta policjantka będzie teraz chodzić i tłumaczyć, uzasadniać i motywować że nie było innego wyjścia? Ja jej nie zazdroszczę.
Odpowiedz
ale to zgodnie z przepisami ? bo nie stwarzał zagrożenia i żaden gangster z niego
Odpowiedz
Dlaczego u nas wszystko trzeba oddawać? (Wiadomo komu). Dlaczego u nas nie mozna "strzelić" tylko oddać strzał, skoczyć, tylko oddac skok itp itd. To jest podprogowe wdrukowywanie obywatelowi nakazu oddawania wszystkiego. P.S. Próbowałem o to pytać tow. Bralczyka, ale nie zareagował.
Odpowiedz
zamknac do arezztu policjantke za bezzsasadne uzycie broni
Odpowiedz
Więcej szkoleń a skuteczność się poprawi.Wyrwanie chwasta to koszt ok 1zł,więc chyba warto.
Odpowiedz
Kośminek to dzielnica
Odpowiedz
Zasadnicza różnica użycie i wykorzystanie broni... Policjantka nie musi się tłumaczyć
Odpowiedz
Nieźle mieszkam na stalowej już 4 miesiąc i właścicielką muwila że to spokojna okolica a tu jak nie pijane dziewczyny to teraz to nieźle bardzo spokojna okolica naprawdę ciekawe co będzie następne
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.