Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Pomalują miejskie budynki farbą pochłaniającą zanieczyszczenia?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 maja 2019 r. o 13:10 Powrót do artykułu
miasto za mało walczy z graficiarzami, jestem zawiedziony tak słabą polityką
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Inicjatywa cenna jak każda związana z poprawą stanu aerosanitarnego naszego miasta. Niestety bez wpływu na pyły zawieszone i B(a)P.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może dewelo-margul załatwi, że wszystkie planowanych 30 "akademików" na Górkach POmaluje miasto na swój koszt?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bartosz Margul (47l.) - wybitny ekolog polski, zwolennik wyłapania zanieczyszczeń z powietrza za pomocą farby, największy orędownik niszczenia zieleni i zabudowy Górek Czechowskich, lobbysta TBV. Jego motto życiowe i hasło wyborcze, które przekazuje swoim dzieciom: "Pamiętajcie ! Najważniejsza jest dobra farba. Dobrą farbą przykryjesz każdą głupotę i przefarbujesz szkodnika w zbawcę"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam, że tak spamuję ale jestem trollem wynajętym przez PiS i za to mi partia płaci. POtrzebuję POd każdym artykułem dodać odPOwiednią liczbę hejterskich, antyżukowych, wpisów, bo jeśli tego nie zrobię, to centrala mi nie zapłaci. Moje wpisy łatwo rozPOznać, zbitkę liter "po" zawsze piszę z wielkich liter, żeby centrala mogła łatwo rozPOznać ile konkretnie komentarzy dodałem i mi za wszystkie zapłacić. POza tym dostałem rozkazy, żeby cały czas używać słów: "Zunio", "bizancjum", "wypchane POrtfele", "ubogacanie korporacji", "Detroit Wschodu", "Fuchmistrzunio", "dewelo-prezydent", "dewelo-sułtan", "dewelo-kamerdyner", "dewelo-macki", "dewelo-geszeft", "dewelo-cwaniaki". Za wpisy z tymi wyrazami dostaję PO prostu więcej pieniędzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bartosz Margul (47l.)  - wybitny ekolog polski, zwolennik wyłapania zanieczyszczeń z powietrza za pomocą farby, największy orędownik niszczenia zieleni i zabudowy Górek Czechowskich, lobbysta TBV. Jego motto życiowe i hasło wyborcze, które przekazuje swoim dzieciom: "Pamiętajcie ! Najważniejsza jest dobra farba. Dobrą farbą przykryjesz każdą głupotę i przefarbujesz szkodnika w zbawcę"
 Fakt - żaden inny z dewelo-POdręcznych z dewelo-komitetu KZ nie POtrafi się tak łasić do Panów jak nasz promotor magicznej farby. Może liczy na to, że kiedy Obecnie Panujący zmęczy się kiedyś dewelo-kamerdynerowaniem, to właśnie jego Loża Deweloperska wystawi jako następcę w nagrodę za zasługi dla dewelo-rozwoju. Niestety, te nadzieje mogą okazać się płonne - w branży dewelo-kamerdyrowania oprócz wierności należy jeszcze cechować się pewnym sprytem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może COZL - Centrum Onkologii załapie się na ekofarbę tym razem nie pomarańczową :) :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"rence które leczo" farba i płytki antysmogowe. Panie Radny Margul, poproszę wyposażyć jeszcze mieszkańców w klapki samo uzdrawiające i przy okazji antynowotworowe. A w szczególności w zdrową wodę w postaci proszku instant.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ha - przecież tlenek tytanu jest rakotwórczy. Jak nie kijem nas to pałką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tlenek tytanu jest dodatkiem barwiącym do niektórych produktów spożywczych. Odkryto, że jego spożywanie może być rakotwórcze, ale już w kosmetykach jest nieszkodliwy. Trawy też jak się nażresz pisowski trollu, to ci zaszkodzi. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Trawy też jak się nażresz pisowski trollu, to ci zaszkodzi." Pani Ewo skąd taki pomysł? Skąd w Pani tyle złości?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...