Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Powstanie nowa stacja paliw, jest zgoda Urzędu Miasta

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 września 2017 r. o 14:27 Powrót do artykułu
BRAWO !!! W okolicy działa 5 stacji paliwowych....znowu pomysł P. Kieliszka ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W odległości kilkuset metrów są jeszcze dwie stacje, dlaczego mieszkańcy potrzebują jeszcze trzeciej? Wszak miasto jest dla mieszkańców? Czy dla inwestorów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Stacja planowana jest zaraz za skrętem z ul. Nadbystrzyckiej w prawo, w kierunku ul. Filaretów." Słynna lubelska malarka Manuela Nadbystrzycka. Jeju kto pracuje w dw.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zaszkodzi .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stacja planowana jest zaraz za skrętem z ul. Nadbystrzyckiej w prawo .... chyba z Nadbystrzycką... A moze była jakas Manuela jednak hahahahahahahahahahhaha. Manuela Nadbystrzycka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkańcy domu z pewnością przeszczęśliwi. PS. kto z was nie jest słojem i pamięta ten dom z czasów, jak nie było obecnej ulicy JP2 (wówczas o nazwie na literę P, nie napiszę pełnej nazwy, klikajcie słoje w googla) ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ulicę Przełom pamiętam, ale tego domku już nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
W odległości kilkuset metrów są jeszcze dwie stacje, dlaczego mieszkańcy potrzebują jeszcze trzeciej? Wszak miasto jest dla mieszkańców? Czy dla inwestorów?
Jesteś niekompetentnym kretynem. Miasto nie jest ani "dla mieszkańców" ani "dla inwestorów", tylko dla wszystkich. To nie socjalistyczne centralne planowanie, że urzędas może się nadąć i powiedzieć "nie pozwalam!". O tym ile stacji paliw jest "potrzebne" decyduje prawo, rynek i rachunek ekonomiczny. Jeżeli rynek się nasyci to nie będą powstawać kolejne. Ja jestem mieszkańcem i chcę kolejnych stacji paliw, bloków i biurowców, więc jakim prawem wypowiadasz się w moim imieniu populistyczna glisto? Pewnie brałeś łapówki w poprzedniej epoce i boli, że el dorado uznaniowości się skończyło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
brawo !!! w okolicy działa 5 stacji paliwowych....znowu pomysł p. kieliszka ???
 c*** cię to za przeproszeniem obchodzi. nie twoje? to czep się swojego płota kargulu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kiedy stacja paliw na Willowej? Mieszkańcy proszą ratusz aby zainteresował naszą dzielnica jakiś koncern paliwowy. Dlaczego mamy jeździć na tankowanie kilka kilometrów od domu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę, że urzędnicy dorwali się do forum. Przepływającej 100 metrów dalej Bystrzyca wcale nie jest zagrożona. A mieszkańcy domu kochają zapach benzyny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I więcej niż pewne- zaskarżą. Jakby w Lublinie mogo być inaczej tzn . bez "pieniactwa" (A niech stracę ale się nie zgodzę).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ponieważ autor artykułu tego nie zrobił,to ja przypominam że ta inwestycja była blokowana przez UM od prawie osiemnastu lat(bezprawnie,jak wykazywały to kolejne sądy),i aż mi szczęka opadła jak się dowiedziałem że jest zgoda.Oznacza to że albo wyczerpali już wszystkie możliwości blokowania,albo właściciel pewnej niedalekiej stacji paliw obawiający się konkurencji przestał być równocześnie miejskim urzędnikiem;).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedługo ul. Jana Pawła II będzie można śmiało nazwać ul. Jana Pawła Paliwowego :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i fajnie, że przybędzie jedna stacja paliw
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale co jest nie tak w odmianie ul. Nadbystrzyckiej akurat?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie lepiej Mc Donald postawić lub  jakąś myjnie samoobsługową brakuje w tej okolicy takich fajerwerków ;P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dajcie jakieś zezwolenie na Poligonowej lub w pobliżu. Na JP2 w odległości 400 m są już 2 stacje po obu stronach. Urzędniku myśl choć trochę !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedługo trzeba będzie mieć zgodę sąsiada na sex w domu z partnerka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...