Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Pożar domu przy ul. Spółdzielczości Pracy

Utworzony przez oleś, 30 stycznia 2014 r. o 07:15 Powrót do artykułu
Wescie co wy piszecie ja tam przychodzilam do przyjaciolki i nie wiecie jak tam jest a tam fajni ludzie miszkali niektorych znalam byscie sie wstydzili takie cos wypisywac na innych a wy co mondzi bo macie sary powyzej glowy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiecie co zal mi was nie wiecie jak tam jest a piszecie takie cos ja mam tam przyjaciolke i znalam tam pare osob i bardzo mili sa a wy nie znacie a nie wiecie nawet jak tam jest a wypisujecie takie glupoty byscie sie wstydzili a wy jestescie mondzi bo macie sary po sufit a oni nie maj zabardzo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkańcy czyt. lumpy sami podpalili żeby lepsze zastępcze mieszkanka z naszych podatków dostać... norma w tym złodziejskim państwie !!! To samo było z brkmi na ul. Biernackiego :) i Jaczewskiego...
Nie wiesz to nie pisz, mądry się znalazł, znam ludzi którzy właśnie w tym roku skończyli tam remont i włożyli w to całe oszczędności ! Więc zamknij i się zastanów czy było by ci miło czytać coś takiego na ich miejscu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, macie racje, była to kamienica, w której mieszkał margines, ale nie tylko.Wszyscy stracili dach nad głową, przeżyli traumę(szczególnie dzieci).Ja uważam, że nie ważne są durne wypowiedzi ludzi zazdrosnych, może zgoszkniałych. Znam jedną z rodzin i wiem, że otrzymali wiele wsparcia tzn.ciepłych słów i dowodów sympati. Teraz pora na pomoc materialną.Może ci, co pisali niepochlebnie o mieszkańcach POMOGĄ . CI LUDZIE NIE MAJĄ NIC! STRACILI RZECZY, ALE MAJĄ SIEBIE. POWODZENIA I GŁOWA DO GÓRY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...