Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Protest przeciwko drogim cenom paliw. "Nie tankuj w poniedziałek"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 24 listopada 2018 r. o 08:18 Powrót do artykułu
POstkomunie i ubecji , mÓwię stanowcze nie. Zatankuję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie protestują potem wyjdą na ulicę zarobki tyle co kot napłakał a ceny paliw zabijaja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś było drozej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za platfusów benzyna była po 6 zł. Dlaczego nie bylo protestów ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za PO benzyna była po 6zl i nie było protestów ja tankuje a kodziarze najlepiej niech nie tankują wcale i na piechotę będzie luz na stacjach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za platfusów benzyna była po 6 zł. Dlaczego nie bylo protestów ?
 jesteś idiotą czy tylko udajesz? już nie pamiętasz, że ropa była na giełdzie droższa 2x niż teraz? wg Twojej matematyki teraz powinniśmy na stacjach płacić 3 zł / litr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bierzmy przykład z dużo bogatszej Francji !!!... tam ludzie już nie mogą wytrzymać... a u nas 500 plusy siedzą cichutko...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabrać bezrobotnym matkom 500 plus i do roboty dojdzie do tego co fe Francji. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zagadka dla gorszego sortu, kto to powiedział? "Teraz, kur**, to paliwo może być nawet i po 7 zł"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to mawiał Tusk po wyborach "teraz paliwo może być po 7 zł " więc do kiedy nie przekroczy tej ceny to nawet palcem nie kiwnę a wręcz zatankuję w poniedziałek :) . Za to chętnie przyłącze się do protestu " Nie jedźmy w poniedziałek do Niemiec " w ramach protestu że Niemcy stosują podwójne standardy w mianowaniu polityków na sędziów . Ogłaszam prostest " Nie jedżmy do Niemiec"    Ja i moi znajomi nie zamierzamy w najbliższy poniedziałek pojechać do deutschlandu , mam pewność że do protestu przyłączy się co najmniej 90 % Polaków ale zobaczymy w poniedziałek .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co taki protest da, i tak musicie zatankowac w niedzielę albo we wtorek. Przesiadzcie sie na tydz do mpk,rower,spacer,busy. Wtedy ograniczycie znaczaco spozycie benzyny...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paliwo tanieje. Ja będę tankować i w poniedziałek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To proste, wypi...ç pisiorów i tych co na nich glosowali na Białoruś. I to szybko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś było drozej.
 Teraz przychodzi czas aby było taniej. W energetyce w Lublinie zarabia jeden i drugi nimota po 40 tys na miesiąc  i tu sa oszczędności.Wont pisiorki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To skończą się przyjazdy szkopów do Polski po tanią benzynę. Szkopki wybiorą kraj żabojadów i tam będą walić po paliwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CHCIELISCIE UNIE ? TO MACIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodowity- on niestety nie udaje, tacy też się trafiają. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie tankuj, tylko zrób im na złość i nasikaj do baku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja jam mam w du.e protest i w poniedziałek zatankuje, za Ryżego olej był po 6,10zł i nikt nie protestował, mimo że to było 5lat temu a Ryży i jego ferajna oświecona obiecywali że motłochowi zrobią po 7zł , kodowcy, bęzzebni obywatele siedzieli cichutko nawet nawet słówka nie pisneli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za PO to cena ropy na świecie biła rekordy i kosztowała ponad 100 dolarow. Na początku rządów PIS była po 45 dolarów teraz jest ok 75. W tym czasie cena na słupkach między 5 a 6. Większość Kowalskich nie wie że cena ropy na świecie wpływa minimalnie na nasze słupki bo koszt ropy w 1 litrze to ok 30% ceny. Reszta to akcyza, oplata paliwowa, VAT, a od nowego roku jeszcze kolejna danina opłata emisyjna. Skandal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...