Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Protest przed ratuszem z agitacją wyborczą w tle

Utworzony przez STYX, 4 listopada 2010 r. o 11:20 Powrót do artykułu
Pani Jolanto, jak zyć ? KRÓTKO ! He he he... Kucharka to ŻADNA odpowiedzialność, niech pani sobie nie pochlebia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczota po podstawówce zarabia 1200 zł na łapę i jeszcze protestuje ? Ja odpowiadam za magazyn o wielomilionowej watości,mam licencjat i dostaję na ręke 1570 zł. Ale się k**** narobiło.Już teraz wiem skąd ta dziura w budżecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nikt nie widzi tego że Ci ludzie chca pracować i godnie żyć. Po 30 latach pracy taka pensja to kpina. osoba bezrobotna ma większą pomoc - zasiłki, zapomogi, dotacje do mieszkania, to wszystko komu- nierobom, ktorzy właśnie za te 1200 nie pójdą do pracy- bo co mówią, że im sie to nie opłaca. Ciekawe jakby tak zamienić sie na 3 miesiące pensjami czy nasza "kochana władza" zobaczyłaby czy da się przeżyć po ludzku.Brak słów. Najlepiej pozaczynać kolejne inwestycje, które ciągle są niewypałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kluk napisał:
Szczota po podstawówce zarabia 1200 zł na łapę i jeszcze protestuje ? Ja odpowiadam za magazyn o wielomilionowej watości,mam licencjat i dostaję na ręke 1570 zł. Ale się k**** narobiło.Już teraz wiem skąd ta dziura w budżecie.
1500 po licencjacie? za pilnowanie? to ty cieć po prostu jesteś nie nauczyli na uczelni żeby szanowac ludzi i każdą uczciwą pracę?>
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To, że masz licencjat dowodzi twej inteligencji. Na mgr nie było stać? Nic dziwnego nie widze w tym, że pracodawca poznał się na tobie i dał ci tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Jolanta Biniaszewska, wiceprezes zarządu ZNP zachwalała swoją koleżankę Celinę Stasiak, która kandyduje do Rady Miasta Lublina. Celina Stasiak od zawsze chce pomagać pracownikom oświaty – tłumaczy Jolanta Biniaszewska" Celina Stasiak, była przewodnicząca ZNP w Lublinie (lat 52) jak na razie to pomogła swojej córce Annie Lewandowskiej, która (jak podał DZIENNIK WSCHODNI w 2009 roku) została dyrektorem sanatorium w Nałęczowie. Córcia miała wtedy 27 lat (rocznik 1982).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wreszcie ktoś odważny upomina się o swoje ,a nie tak jak spora część gawiedzi,która zamiast żyć-wegetuje na kolanach!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
crx napisał:
Wreszcie ktoś odważny upomina się o swoje ,a nie tak jak spora część gawiedzi,która zamiast żyć-wegetuje na kolanach!!!
Jakby pracowali w prywatnej firmie to tacy odważni by nie byli...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STYX napisał:
Pani Jolanto, jak zyć ? KRÓTKO ! He he he... Kucharka to ŻADNA odpowiedzialność, niech pani sobie nie pochlebia.
Żartujesz?! Odpowiedzialna i to jeszcze jak - zupę przepali czy kotleta,przesolone,niesmaczne itp. Nikt nie zechce jeść,skargi,niezadowolenie...etc. O urazy też nietrudno:skaleczenia,oparzenia-oj aż głowa boli na samą myśl o takiej pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy pan Sprawka nie był czasem Kuratorem?To aż tyle wywalczył?Zagłosuj na niego będzie lepiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież solidaruchy w '89 roku mówiły,że ludzie odżyją ,pracując w prywatnych firmach.Nawet im teraz stawiają pomniki.To ktoś chyba tutaj nadaje się na leczenie specjalistyczne...........!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
c.m.l napisał:
1500 po licencjacie? za pilnowanie? to ty cieć po prostu jesteś nie nauczyli na uczelni żeby szanowac ludzi i każdą uczciwą pracę?>
Ja jestem kierownikiem magazynu a na ciecia to ciebie mogę zatrudnić z propozycją 850 zł na łapkę i to jak będę widział,że coś wydajesz na mydło -w przeciwnym razie końcówkę obetnę!A jak będzie pyskować to pogonię na szczocie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kluk napisał:
Ja jestem kierownikiem magazynu a na ciecia to ciebie mogę zatrudnić z propozycją 850 zł na łapkę i to jak będę widział,że coś wydajesz na mydło -w przeciwnym razie końcówkę obetnę!A jak będzie pyskować to pogonię na szczocie.
cieciem ty ejstesi to bez wstudu proponując taka pensje. kpina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aj waj napisał:
"Jolanta Biniaszewska, wiceprezes zarządu ZNP zachwalała swoją koleżankę Celinę Stasiak, która kandyduje do Rady Miasta Lublina. Celina Stasiak od zawsze chce pomagać pracownikom oświaty – tłumaczy Jolanta Biniaszewska" Celina Stasiak, była przewodnicząca ZNP w Lublinie (lat 52) jak na razie to pomogła swojej córce Annie Lewandowskiej, która (jak podał DZIENNIK WSCHODNI w 2009 roku) została dyrektorem sanatorium w Nałęczowie. Córcia miała wtedy 27 lat (rocznik 1982).
Jak zwykle "Dziennik" i jego donosiciele kłamią!!! To nie był wiec wyborczy a Celina Stasiak była i jest PREZESEM ODDZIAŁU ZNP w Lublinie, zaś jej córka NIE JEST dyrektorem Sanatorium w Nałęczowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lublinianka napisał:
Jak zwykle "Dziennik" i jego donosiciele kłamią !!! To nie był wiec wyborczy, a Celina Stasiak była i jest PREZESEM ODDZIAŁU ZNP w Lublinie, zaś jej córka NIE JEST dyrektorem Sanatorium w Nałęczowie.
Co tak gardłujesz drukowanymi literami ? Wbij sobie do łebka fakty : 1. Grażyna Bobowska przejęła we wrześniu 2010 obowiązki byłej Prezes ZNP, Celiny Stasiak, które pełniła tę funkcję przez 8 lat. 2. Anna Lewandowska (córka Celiny Stasiak) była dyrektorem sanatorium ZNP w Nałęczowie. Nikt nie twierdzi, że nią jeszcze jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GD napisał:
To, że masz licencjat dowodzi twej inteligencji. Na mgr nie było stać? Nic dziwnego nie widze w tym, że pracodawca poznał się na tobie i dał ci tyle.
Tak,dał mi tyle i doskonale to rozumiem, bo na tyle było go stać. Cały czas inwestuje i polepsza moje warunki pracy. Oczywiście w miarę możliwości dodatkowo premiuje moją pracę i jest doskonałym szefem.Wiem,że razem z poprawą jego sytuacji finansowej polepszy się i moja. Co do magistra...nic straconego,jak czas pozwoli to i o magisterium się postaram ale nie to co ty.... do obsługi tylko szczota, a zarobić chce tyle co ten z samolota.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kluk napisał:
Tak,dał mi tyle i doskonale to rozumiem, bo na tyle było go stać. Cały czas inwestuje i polepsza moje warunki pracy. Oczywiście w miarę możliwości dodatkowo premiuje moją pracę i jest doskonałym szefem.Wiem,że razem z poprawą jego sytuacji finansowej polepszy się i moja. Co do magistra...nic straconego,jak czas pozwoli to i o magisterium się postaram ale nie to co ty.... do obsługi tylko szczota, a zarobić chce tyle co ten z samolota.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak,dał mi tyle i doskonale to rozumiem, bo na tyle było go stać. Cały czas inwestuje i polepsza moje warunki pracy. Oczywiście w miarę możliwości dodatkowo premiuje moją pracę i jest doskonałym szefem.Wiem,że razem z poprawą jego sytuacji finansowej polepszy się i moja. Co do magistra...nic straconego,jak czas pozwoli to i o magisterium się postaram ale nie to co ty.... do obsługi tylko szczota, a zarobić chce tyle co ten z samolota. Ty głupi gnoju!!!!!!!! co Ty możesz wiedzieć o pracy tych ludzi ???? a to ,że chwalisz się tym licencjatem to tylko Twoja głupota nie masz pojęcia ile jest pracowników obsługi w przedszkolach z tytułem mgr.Ale to są ludzie którzy mają swój honor i znają swoją wartość w przeciwieństwie do Ciebie.Licencjat masz bo tatuś dał kasę na studia ,tak samo zrobisz mgr dziś za pieniądze nawet najgorszy matoł może być tytułowanym matołem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anna Lewandowska jest dyrektorem sanatorium znp w Nałęczowie i nieżle sobie radzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...