Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Protestują przeciwko budowie sklepu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 26 czerwca 2016 r. o 10:58 Powrót do artykułu
na mieszkanie+ pójdzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedra by się tam przydala.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie tam jest miejsce na budowe ??? O.o
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od strony racławickich kolejne lokale zwalniają się. To po co budować kolejny? Zwłaszcza , że sklep społem już tam jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ratusz nie ma pieniedzy? Jak to? Parkometry, drozsze bilety mpk to co? ZUK DO PIACHU jak nie umiesz gospodarowac pieniedzmi podatnikow. A ten ze darowizna? To juz jest jakis zart
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy ten skwet wogole jest ich raczej nie ich jest to co maja za dzwiami no i balkon tam sobie moga robic co chca chociaz i tak pewnie nie wszystcy bo pewnie niektorzy wynajmyja lokale wiec po co otwieraja mordy o jakis skwer nie podoba sie to wyp.......c do niemiec tam was przyjama chetnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Ratusz nie ma pieniedzy? Jak to? Parkometry, drozsze bilety mpk to co? ZUK DO PIACHU jak nie umiesz gospodarowac pieniedzmi podatnikow. A ten ze darowizna? To juz jest jakis zart
won pisowski trollu pieniądze z biletów poszły na nowe połączenia i częstsze kursy starych tras
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro jest szansa na darowiznę to pytam się czemu nie spróbować???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak jak skwer na Krańcowej. Miasto zadba o deweloperów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
js napisał:
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Ratusz nie ma pieniedzy? Jak to? Parkometry, drozsze bilety mpk to co? ZUK DO PIACHU jak nie umiesz gospodarowac pieniedzmi podatnikow. A ten ze darowizna? To juz jest jakis zart
won pisowski trollu pieniądze z biletów poszły na nowe połączenia i częstsze kursy starych tras
No więc tak pełowski lemingu: - "częstsze kursy starych tras":  158 - przed super zmianą co 10 minut, obecnie co 20 minut kursy zdecydowanie "czestsze inaczej";  151 - RIP - nowe połączenia: 30 - ZTM robi wszystko (tak ustala kursy) aby woziła powietrze i nie umniejszała zarobków taksówkarzom z przystanku przy dworcu PKP. Dawaj kolejne cudowne pomysły racjonalizatorskie chrząszczowatych!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Przeciw budowie mnóstwo argumentów mieli za to okoliczni mieszkańcy, a także personel pobliskiego sklepu Społem" ..... skoro mieszkańcy chcą dalej kupować w sklepie SPOŁEM (najdroższa spożywka w Lublinie) to ich wola. Pewnie lubią przepłacać i mieć mały wybór towarów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ratusz nie ma pieniędzy? Skąd może je mieć skoro coraz to oddaje kościołowi cenne grunty za 10% wartości rynkowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anna napisał:
"Przeciw budowie mnóstwo argumentów mieli za to okoliczni mieszkańcy, a także personel pobliskiego sklepu Społem" ..... skoro mieszkańcy chcą dalej kupować w sklepie SPOŁEM (najdroższa spożywka w Lublinie) to ich wola. Pewnie lubią przepłacać i mieć mały wybór towarów.
Anno, jeśli uważasz, że robisz taniej zakupy w biedronce, lidlu, czy innym dyskoncie lub, o zgrozo, w hipermarkecie, to lepiej sobie poprzeliczaj produkty wagowo (w dyskontach mają inne gramatury niż te dostępne w pozostałych sklepach) oraz sprawdź jakość tych tańszych odpowiedników, pamiętając że w sklepach takich jak pss nie ma marek własnych. Mieszkałam w centrum przez ponad 20 lat i zakupy robiłam właśnie w społem. Wcale cenami nie odbiegają od Twoich "tańszych sklepów", a zaopatrzenie jest wystarczające. Jeśli na co dzień oczekujesz żywych świeżych ryb, to nawet w hipermarketach ich nie dostaniesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
guest napisał:
js napisał:
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
anna napisał:
"Przeciw budowie mnóstwo argumentów mieli za to okoliczni mieszkańcy, a także personel pobliskiego sklepu Społem" ..... skoro mieszkańcy chcą dalej kupować w sklepie SPOŁEM (najdroższa spożywka w Lublinie) to ich wola. Pewnie lubią przepłacać i mieć mały wybór towarów.
Masz w pełni rację jeżeli są jacyś mieszkańcy, którzy dalej chcą kupować w tym sklepie to niech nadal to robią ale prawda jest taka że przydałby się w tej okolicy Lidl lub Biedronka. Ten sklep SPOŁEM jest jednym z najdroższych w okolicy a i niektóre towary nie pierwszej świeżości. O paniach tam pracujących dużo by mówić. A ten skwerek to miejsce picia alkoholu na wolnym powietrzu czego pozostałością są porozbijane butelki. Mam nadzieję że wojsko sprzeda ten teren.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może zamiast protestować niech mieszkańcy się przyjrzą dokładnie o jaką działkę chodzi... ******amw.com.pl/pl/e/nieruchomosci-wojskowe/lublin-ul-spadochroniarzy-11a
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"wsamraśny" oddał teren pod boisko na koścół na Ponikwodzie za 1 ZŁ!.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile lat jeszcze będzie funkcjonować Agencja Mienia Wojskowego? Tereny powinny być przejęte przez gminy. a ci co są zatrudnieni w agencji niech wezmą się do pracy która coś wnosi dla społeczeństwa a nie generuje koszty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli to jest działka 11A, to super jestem za budową tam sklepu mieszkaniec.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...