Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Rada Miasta zdecydowała. Podrożeje pobyt w Izbie Wytrzeźwień

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 lutego 2020 r. o 18:24 Powrót do artykułu
A gdyby nie ogrodzili górek na czechowie to można by spać za free do rana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak to miasto będzie płacić za stałych bywalców bo z nich komornik nie ściągnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za izbę płaci jeden z dziesięciu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałem okazje skorzystać z tego ekskluzywnego hotelu w 1992 roku .zwineli mnie z ulicy stalem na Postoju czekałem na Taxi podjechali Poprisili o dokumęty gdy zapytałem się co jest Powodem legitymowania mnie wypadli z radiowozu obalili na glebę skuli przkopali zawieźli na kawią a tam pseudo felczer Pijany jak świnia bez słowa stwierdził źe jestem Pijany gdy odmówiłem się rozebrania lekarz.sanitariusz i 3 Policjantów porwali na mnie marynarkę koszulę.Pobili mnie wzieli w Pasy byłe godzina 1 w nocy gdy o 7 rano Przyszła do Pracy sprzątaczka i Podawała mi wodę okazało się źe to moja sąsiadka pogadała aby mnie juź Wypuścili z izby to okazało się źe w depozycie brakowało moich pieniędzy sporej gotówki i złotego zegarka obrączki. O 8 rano byłem juź na Wojewódzkiej komędzie ze skargą tego samego dnia znaleźli muj zegarek i obrączkę u lekarza w domu .finał z tego taki źe to był nocleg za ktury zaplaciłem bardzo Słono zdrowiem finansowo i klopotami przez rok latałem po Sądach jako swiadek i Poszkodowany . Kupa złodzei Łachy za--ne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałem okazje skorzystać z tego ekskluzywnego hotelu w 1992 roku .zwineli mnie z ulicy stalem na Postoju czekałem na Taxi podjechali Poprisili o dokumęty gdy zapytałem się co jest Powodem legitymowania mnie wypadli z radiowozu obalili na glebę skuli przkopali zawieźli na kawią a tam pseudo felczer Pijany jak świnia bez słowa stwierdził źe jestem Pijany gdy odmówiłem się rozebrania lekarz.sanitariusz i 3 Policjantów porwali na mnie marynarkę koszulę.Pobili mnie wzieli w Pasy byłe godzina 1 w nocy gdy o 7 rano Przyszła do Pracy sprzątaczka i Podawała mi wodę okazało się źe to moja sąsiadka pogadała aby mnie juź Wypuścili z izby to okazało się źe w depozycie brakowało moich pieniędzy sporej gotówki i złotego zegarka obrączki. O 8 rano byłem juź na Wojewódzkiej komędzie ze skargą tego samego dnia znaleźli muj zegarek i obrączkę u lekarza w domu  .finał z tego taki źe to był nocleg za ktury zaplaciłem bardzo Słono zdrowiem finansowo i klopotami przez rok latałem po Sądach jako swiadek i Poszkodowany . Kupa złodzei Łachy za--ne.
 słownik ortograficzny też pewnie ci zabrali, łobuzy jedne z Izby Wytrzeźwień
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wytrzeźwiałka która w każdy długi łikend jest pełna od godzin popołudniowych, o miejscach dla zawszawionych nie wspominając bo na tak wielkie miasto mają ich tam raptem 2 - słownie: DWA !!! Ta instytucja tylko pozornie istnieje! Chore żeby w wojewódzkim mieście była wytrzeźwiałka na kilkanaście osób przy takim poziomie zbydlęcenia i alkoholizmu lublinian. Miasto kultury? Pijackiej, to i owszem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w SOBOTY, ta dla pozorów działająca instytucja, jest pełna od godzin popołudniowych. O świętach, majówkach itp. nie wspomnę. Mają tam kilkanaście miejsc dla dość schludnych i wypłacalnych. Tych z kanałów trzeźwieje się na policyjnym dołku pod czujnym okiem mundurowego. Miasto kultury? Pijackiej, to i owszem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...