Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Radny otworzy apartamenty na Starym Mieście

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 stycznia 2018 r. o 07:47 Powrót do artykułu
Bardzo tanio kupil Kowalczyk Przewodniczący Rady Miasta Lublin kamienice na Starym Mieście. Żeby na takiej budowli dobrze zarobić trzeba mieć pozwolenia na jego wykorzystanie które wydaje.... urząd miasta Lublin. Czyż to nie jest ..... ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te rozpadające się kamienice nie osiągają podczas sprzedaży zawrotnych cen
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dałbyś 700 tys zl za 65 m2 na poligonowej ??, to ja dzisiaj idę kupić takie od dewelopera i robię dla Ciebie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Patrząc na zdjęcie, jakoś specjalnie mnie dziwi ta niska cena. Nawet nie chce wiedzieć jak to wszystko wygląda w środku... Po prostu jedna wielka ruina...
 cena niska bo pewnie drugie tyle będzie trzeba wyłożyć na doprowadzenie jej do jako takiego wyglądu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Porównajcie sobie jak wygląda kamienia kupiona przez radnego w porównaniu do tej czerwonej ze zdjęcia co się znajduje po lewej stronie :)))))))))))))))))))))))))))) jak kogoś dziwi cena to nie mam pytań
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wziął - ma ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę że podobnie jak w Warszawie należy powołać komisję by zbadała w jaki sposób były przyjmowane kamienice w Lublinie  i zbadanie losów ludzi wcześniej tam mieszkających Z tym sie zgadzam jak najbardziej... zdziwilibyscie sie jakie osoby w LBN z adwokatury maja kamienice poprzejmowane na lewe dokumenty wyniesione z Majdanka......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja to bym wolał komisję śledczą powołać do wyjaśnienia SKOK-ów - gdzie wyparowały mld zł. zwykłych Polaków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mała i do tego sypiąca się(zdjęcie pewnie nawet nie oddaje tego co się dzieje w środku) - cena jak najbardziej ok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widzę że trolle że Wspólnego Lublina robią wszystko żeby pokazać że to stara kamienica, albo brzydka albo śmierdzi albo może to nie kamienica a barak a może nie murowana tylko z klockow lego. coś niejednego jest na rzeczy skoro tak Kowalczyka bronią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Się zobaczy co będzie dalej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy pan radny znowu radnym zostanie. Bo naobiecywał dużo ludziom!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Majstersztyk Panie Dominik, nie ma ani słowa o tym kto był poprzednim właścicielem, za ile została nabyta kamienica (w art jest info o deklarowanej wartości a nie kwocie za zakup) ale za to mamy informację o psie i pocałunku. Brawo Panie Redaktorze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kim ten człowiek jest że artykuł juz o 6 rano wstawiony? komuś na rozgłosie zależy? nie ważne o czym byle nazwisko w obiegu było! płytkie to!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kowalczyk to przewodniczący Rady Miasta. O kim mają pisać? O Suchanowskiej co bierze dietę radnej w zamian za odliczanie dni do kolejnej wypłaty?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba się cieszyć, że kolejna kamieniczka na Starówce zostanie odnowiona i przestanie straszyć turystów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy z was mógł ją kupić ale jak widać niektórzy jedyne co potrafią to bić pianę w internecie. Jedni działają, inni tylko gadają. Brawa dla pana radnego za przedsiębiorczość i powodzenia życzę w rozkręcaniu własnego biznesu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chce mi się czytać komentarzy ale czy już jakiś niepełnosprytny pisiorek zdążył napisać, że "kamienica bankowo jest warta 100 000 000 razy więcej i że trzeba powołać komisję śledczą"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabolało! bravo! strzał w 10 !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trolle Kowalczyka pracujący jako urzędnicy i ... urzędniczki w Ratuszu Lublina. czy wiecie że po zmianie wladzy sprawdzą w komputerach czemu nie pracowaliście tylko pisaliście posty broniące Kowalczyka przewodniczącego Rady Miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...