Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Rodzice brutalnie znęcali się nad dziećmi. Wyrok: prace społeczne

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 listopada 2018 r. o 15:56 Powrót do artykułu
Jak dla mnie taki wyrok do przyzwolenie dla tego rodzaju degeneratów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
śmiech nie wyrok!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za taki wyrok to sędzia powinien z roboty wylecieć.. Ja rozumiem, że sędzia musi się kierować literą prawa, nie może działać pod wpływem emocji itp. Ale wyrok ma mieć nie tylko wymiar kary dla oskarżonych ale również być przestrogą dla innych, zwłaszcza jeżeli dotyczy spraw o dużej szkodliwości społecznej i dotyczy osób małoletnich. Przez takie wyroki ludzie nie wierzą w wymiar sprawiedliwości bo prawo bez sprawiedliwości jest bezwartościowe.. Równie dobrze mógł ich w ogóle nie karać jak miał dać taki wyrok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kur** mac co to za wyrok??? Ja musialem pracowac spolecznie 8 miesiecy po 40 godzin za posiadanie 3 !!! gramow trawy. A tu takie jaja sie odstawiaja?? Gdzie tu jest sprawiedliwosc??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kur** mac co to za wyrok??? Ja musialem pracowac spolecznie 8 miesiecy po 40 godzin za posiadanie 3 !!! gramow trawy. A tu takie jaja sie odstawiaja?? Gdzie tu jest sprawiedliwosc??
 Jarasz dalej? Czy te prace społeczne cię zresocjalizowaly i już jesteś przykładnym obywatelem hehe? Znając życie to pewnie chodziłes je odbebniac zjarany hehe. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No jestem calkiem innym czlowiekiem odrazu hehe :) dalej uwazam ze nic nikomu zlego nie zrobilem i czuje sie skrzywdzony przez wymiar sprawiedliwosci czytajac o takich wyrokach jak ten
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni zapłacić tym dzieciom gigantyczne odszkodowanie!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedne dzieci!! Zabierano z domu rodzinnego, od matki (z różnych przyczyn). Rodzina zastępcza, często okazywała się dla tych dzieci i innych katorgą. I to wszystko w imię prawa. Ha, ha! A to wszystko, nie po to aby tym dzieciom pomóc, tylko to był sposób na pieniądze. Nie wiem, ale ktoś powinien ponieść odpowiedzialność, za takie finansowe załatwianie sprawy. Nie wspomnę o dzieciach zakatowanych "przez rodziców zastępczych". I jaką karę ponieśli??? Znęcali się nad dziećmi a za to brali pieniądze i co??? prace społeczne??? kpina!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dom państwa P. stoi na sprzedaż jak by ktoś był zainteresowany. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skandal. Jeśli to, o czym piszą gazety to prawda, to jest zwyczajny skandal. Jak już ktoś słusznie napisał, co prawda "sędzia musi się kierować literą prawa, nie może działać pod wpływem emocji" ani opinią publiczną, ale "wyrok ma mieć nie tylko wymiar kary dla oskarżonych ale również być przestrogą dla innych, zwłaszcza jeżeli dotyczy spraw o dużej szkodliwości społecznej i dotyczy osób małoletnich" Obrzydliwe działanie, podkopujące zaufanie społeczne do całego wymiaru sprawiedliwości. Skandal, skandal, skandal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dodajmy jeszcze do tego absolutnie skandalicznego i bulwersującego wyroku cztery lata procesu... To jest kpina, kpina z prawa, brak zwyczajnie słów by ten szkodliwy społecznie wyrok skomentować. Przez takie czarne owce cierpi całe środowisko sędziowskie i, szerzej, prawnicze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Klasyczny przykład kolesiostwa i układów PSL . Cała rodzina Małgosi pracuję na państwowych stołkach. Wyrok śmieszny biorąc pod uwagę pobierana 2tys płn na każde dziecko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak czytam o takim wyroku to nie dziwie się ,że  Ziobro ma takie poparcie w sprawie reformy sądów i takze nie dziwi mnie to ,ze ludzie mieli dość  kolesiostwa i układów PSL. pewnie jakby ktos spojrzał krzywo na śędziego to pewnie by dostał kilka lat więzienia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...