Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Rośnie ogrodzenie wokół górek czechowskich

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 stycznia 2020 r. o 13:33 Powrót do artykułu
Kartel działa metodą faktów dokonanych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
„Zobacz efekty!” „Zrobimy to co potrzebne!” „Skuteczność i wsparcie” „Pozwólmy zdecydować mieszkańcom”
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To teren prywatny więc co w tym dziwnego, że grodzą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gdzie teraz wyprowadzę swojego wilczura? skandal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielkie halo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naprawdę to temat o którym warto pisać? Czegoś tu nie rozumiem z tymi górkami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wlasciciel grodzi swój teren.dziwne prawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No grodzą i co z tego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Definicja konsultacji obywatelskich w Lublinie.  Z dedykacją dla Żunia Betoniarza.  - Dzień dobry sąsiedzie, czy mogę panu nas*ać na wycieraczkę? - Absolutnie nie, -Dzień dobry, a dzisiaj czy mogę nas*ać na wycieraczkę? - Nie, czy pan zwariował. - Dzień dobry sąsiedzie, czy może zmienił pan zdanie w sprawie nas*ania panu na wycieraczkę? - Nie nie zmieniłem zdania. Sąsiad rano z domu wychodzi a tu nas*ane na wycieraczce, wściekły dzwoni do drzwi obok. - Panie, nasrał mi pan na wycieraczkę! - Ale o co panu chodzi, przecież konsultacje społeczne były!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze na pohybel ciemniaków i troli pisu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jutro będę grodził swoją działkę. Mam nadzieję że też o tym napiszą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak chcą, to niech grodzą. I tak ten śmieszny płotek długo nie postoi. Ciekawe tylko, czy poczekają do prawomocnego wyroku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na złość mieszkańcom zbudujemy im drewniane chomiki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do tzw. bezkompromisowych ekologów. Będziecie mieli pyrrusowe zwycięstwo. Nie chcieliście mądrego kompromisu z właścicielem górek, to pewnie w krótkim czasie zobaczycie co właściciel może z nim zrobić, niczego tam nie budując. Uruchomcie swoją wyobraźnię stawiając się w pozycji takiego właściciela.... Na pewno o to wam chodziło?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękuję ci dzienniki wschodni za tą informację, od razu żyje mi się lepiej bo dawno nie było żadnych nowych wieści o górkach czechowskich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łoj joj a ja zawsze w niedziele po kościele jak dostała rozgrzeszenie od plebana chodziła tam w kszoki daeać cipki i co tera?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To bardzo zła wiadomość bo tam w ladne pogode nasz proboszcz chodził kunia bić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mośkowy moderatorze nie puszczaj klepania POkracznych braci TYCH OD : 4 X poDCHODZIŁ DO LĄDOWANIA I PANCERNEJ BRZOZY".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech sobie grodzą, ogrodzenie nie ogranicza przepływu powietrza. Niektórych widzę bolą pewne części ciała , że jakakolwiek gazeta odważyła się pisać na temat górek czechowskich. Najlepiej według nich by było, gdyby takie przerwały robić po cichutku metodą faktów dokonanych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pruszkowski z pis mógł to kupić. Nie kupił. Do kogo żale i fochy. Chcieliście pis to macie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 10

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...