Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ciekaw jestem czy i w tym roku będą te same osoby, którym w latach ubiegłych robiłem zdjęcia i ucinałem krótkie pogawędki. A tak wyglądał JJ w 2010 r.http://www.zakrzowek.udl.pl/galeria/index.php?galeria=jarmark_jagiellonski_2010  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, ockinijcie się. Jaka to rozrywka. Linoskoczki i kuglarze. Taka "kultura" to była na wsi w XVI wieku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byliśmy dzisiaj i jak na razie choć poziom wystawców naprawdę nizły, to za mało straganów. Ludzie w większości włóczą się bez celu, żeby w końcu zasiąść w knajpie. Mam nadzieję, że będą fajne koncerty!Na stoisku informacyjnym nie było jeszcze gadżetów, koszulki i torby dojadą z opóźnieniem. Nie dało się załatwić tego na czas?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
当たる気がしないティショットが大きく曲がって林の中へ消えた時、ダフりそうだなぁ・・・と思ったアイアンを、やっぱり思い切りダフッた時、外しそうな30センチのパットがやっぱり外れた時。 激安ゴルフクラブ  ゴルフ練習場で、あるいはコースで、「ゴルフは難しいなぁ・・・」というつぶやきや、叫び(?)をよく耳にします。かなりの使い手とお見受けする人でも、「難しい」と口にします。何が難しいかというのはキャリア、腕前、ゴルフ環境によって人それぞれですが、1mの棒切れで、地べたの直径5センチの小さいボールをひっぱたいて遠くへ飛ばそうというのですから、そりゃぁ、難しいですわな。しかもです、それを横を向いて、前へ(ん?前を向いて横、か?)飛ばそうというのです。いったい、何が悲しくてこんなことを・・・・と、思う人がいても当然ですよね。ですが、ゴルフというスポーツ自体の本当の難しさは、静止しているボールに対して自分から働きかけて行かなければならない事にあるのではないかと、思うのです。静止している自分が、アクションを起こして、これまた静止しているボールへ運動エネルギーを与えてやる。しかも相手は地べたにいる5センチの物体です。このことがゴルフを難しくしている基本中の基本なのではないかと思うのです。 ピンG25アイアン ピンG25 ping g25
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...