Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Głupota. Kolejne ogołocenie miasta z zieleni. Jeszcze gdyby ta przebudowa coś zmieniła w kwestii korków a będzie to samo co jest tylko w innym układzie skrzyżowania. A pomijając wycinkę tylu drzew to jest to kolejne wywalenie przez miasto pieniędzy w błoto. Są ważniejsze inwestycje drogowe, które mogłyby trochę odkorkować miasto.
nic innego mi nie nie przychodzi do głowy po przeczytaniu tych rewelacji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lepsze drogi - to więcej samochodów . i lepsze powietrze ! gdzieś to w Ameryce stwierdzili, że lepsze drogi generują ruch samochodowy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy zacznie się przebudowa Głębokiej i Sowińskiego?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JEsteście bandą matołków ze wsi, park jak u siebie pod stodołą, nic nie pasuje; to skrzrzowanie musi być przebudowane matołki... co dziennie widze z okna potezne korki...Ale najlepiej wypowiadac się w sprawach o których nie macię pojęcia....!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To pewnie jakiś fanatyk prezesa a dla takich najważniejsze "inwestycje drogowe" to stawianie kapliczek przy drogach.
  A co takiego złego jest w odciążeniu Kraśnickiej wytłumacz mi? Korki sięgające od Nałęczowskiej do Tysiąclecia są dla ciebie frajdą, tak?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zwykle płaczą nad drzewami, chyba Ci co w korku tam nigdy nie stali, nie powinniście awaet w tym temacie glosu zabierać, Lublin sie rozrasta i ludzie tam mieszkający równiez potrzebują skomunikowania sie z resztą miasta
  Najlepiej obsadzili by drzewami wszystkie główne aleje w Lublinie, po co nam komunikacja jak możemy mieć drzewa :D Lublin się rozrasta i trzeba się z tym liczyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jestem ZA przebudową, prawie kazdy bedzie z drogi korzystał i zapomni juz jak płakał nad wyciętym drzewem, taka już ludzka natura
  Jak się zmniejszą korki na Kraśnickiej to dopiero zrozumieją o co chodziło :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie przebudowa Kieliszek tylko budowa estakad nad skrzyżowaniem.Ruch Ducha-Solidarności-Sikorskiego bez zmian i korki tez zostają bo jakiś geniusz zaplanował to podobnie jak węzeł przy ul.Warszawskiej
  Nie jestem tego taki pewien :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lepsze drogi - to więcej samochodów . i lepsze powietrze ! gdzieś to w Ameryce stwierdzili, że lepsze drogi generują ruch samochodowy
  A słabsze nie generują? xd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lepsze drogi - to więcej samochodów . i lepsze powietrze ! gdzieś to w Ameryce stwierdzili, że lepsze drogi generują ruch samochodowy
  Wiesz ile spalin generują pojazdy stające w korkach na Kraśnickiej? Błee. Poza tym...tu chodzi tylko o zwiększenie przepustowości drogi. Nie o ilość pojazdów, tylko żeby te pojazdy nie stały w korkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...