Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Ruszyło formowanie "Żelaznej Dywizji", trwa rekrutacja. Ile można zarobić?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 czerwca 2019 r. o 08:23 Powrót do artykułu
no to niezła pensja, przewiduję że urzędy mogą opustoszeć z pracowników ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dywizje zdobywają przydomki w boju, a nie w momencie formowania, ale to pewnie nowa tradycja. Spocznij!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To wyczyszczą szeregi Policji do końca, zostaną tylko komendanty i naczelniki.... W Puławach już nie ma kto robić.... Brawo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dywizje zdobywają przydomki w boju, a nie w momencie formowania, ale to pewnie nowa tradycja. Spocznij!
 To jedno (jak najbardziej słuszne!), ale drugie - jak to brzmi: "ruszyło formowanie żelaznej dywizji, ile można zarobić"...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zważywszy na to co dzieje się za granicą.... Bardzo dobra decyzja!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie podaliście jeszcze dokładnych lokalizacji sprzętu i kodów dostępu do rakiet... Chory kraj... Czy słyszeliście żeby jakiś inny kraj chwalił się takimi sprawami? Tylko głupi Polacy się pompują..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda że tylko mówią że tak dużo można zarobić . Realia są inna co do uposażenia . Tak samo jak perspektywa awansu szeregowego na podoficera
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda że tylko mówią że tak dużo można zarobić . Realia są inna co do uposażenia . Tak samo jak perspektywa awansu szeregowego na podoficera
 tzn.? tylko kilkunastu znajomych królika może liczyć na taką pensję? reszta 2,5 tys.?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja będę zapier... na tych żołnierzyków, będą jeździć w tą i z powrotem pod plandeką. I tak Polska nie liczy się pod względem militarnym w razie W, więc po co pchać w to pieniądze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***s://***defence24.pl/mon-opublikowalo-projekt-nowej-siatki-uposazen-dla-zolnierzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SPARCIALA DYWIZJA. A nie "żelazna" już ktoś tu trafnie napisał że na takie określenie trzeba zasłużyć w boju. To że Błaszczak nazwie coś lub kogoś czlowiekiem z żelaza nie oznacza że nim jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawiązanie do tradycji 18 dywizji II RP to jedno, a przyjęcie przydomku "żelaznej" to drugie. ZUPEŁNIE nie na miejscu. Podkreślam: podtrzymywać tradycje żelaznej dywizji, a BYĆ żelazną dywizją to dwie różne rzeczy. Ale w tym kraju nie takie numery przechodzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Lwów! Na Lwów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
10 000 ludzi x 3900 = 39 000 000 co miesiąc na same pensje. A gdzie sprzęt, koszary wyżywienie, szkolenie itd.? To jest ZŁOTA dywizja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja będę zapier... na tych żołnierzyków, będą jeździć w tą i z powrotem pod plandeką. I tak Polska nie liczy się pod względem militarnym w razie W, więc po co pchać w to pieniądze.
 no to może właśnie powinna zacząć się liczyć....kraj coraz bogatszy, budżet z roku na rok coraz większy.... cytując klasyka: "naród który nie chce karmić swojego wojska, będzie karmił cudze" 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do gość - to co wyliczyłeś to samo "na rękę". dodaj 30% składek i dopiero będzie ile na pensje przeznaczy ta dywzja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wojsko kosztuje, jednak myślę że lepiej utrzymywać WP niż Warużennyje Siły Rassijskoj Federaciji  -    te by dopiero były drogie w utrzymaniu, wierzcie mi ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wojsko kosztuje, jednak myślę że lepiej utrzymywać WP niż Warużennyje Siły Rassijskoj Federaciji  -    te by dopiero były drogie w utrzymaniu, wierzcie mi ;)
 yankeskie siły to są za friko  w Polsce, nie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na początek 3,9 tys. na rękę plus dodatek mieszkaniowy... Gratuluję żołnierzom. Nie dziwię się, że z innych służb czyli policji, SG i służby celno - skarbowej ludzie w znacznej ilości odchodzą do MON. Tyle to mamy po 15 czy 20 latach służby. Plus szarpanie się z menelami w nocy czy święta. Ciągłe normy mandatów, wyników i ciągle mało...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wojsko kosztuje, jednak myślę że lepiej utrzymywać WP niż Warużennyje Siły Rassijskoj Federaciji  -    te by dopiero były drogie w utrzymaniu, wierzcie mi ;)
yankeskie siły to są za friko  w Polsce, nie ?
 oczywiście że nie,  nie bądźmy naiwni, usańskie bazy rząd sowicie opłaca...to między innymi skutek całkowitego olania polskiego wojska przez ostatnie 30 lat...taki półśrodek, ale dopóki WP nie stanie się w miare samodzielną siłą to trzeba płącić, nie ma wyjścia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...