Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Ruszyło formowanie "Żelaznej Dywizji", trwa rekrutacja. Ile można zarobić?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 czerwca 2019 r. o 08:23 Powrót do artykułu
3900 Wraz z mieszkaniowka. Czytajcie ze zrozumieniem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w chelmskim batalionie brud,smród i rosyjski sprzet sprzed pół wieku,nie ma co NAJNOWOCZEŚNIEJSZA :))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a pieluchy to sami sobie kupują czy macierewicz im zmienia, bo wojsko to się skonczyło z 30lat temu, teraz to tylko dzieci i przedszkole w wojsku, jak sie zadrapie do do mamusi leci hehehehehhehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aż roi się od ruskich trolli. Czuć onucami na kilometr i pożytecznymi krajowymi idiotami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki szeregowy w tym kraju dostaje 3900 netto pensji?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
3900???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem skąd wy bierzecie informacje na temat zarobków 3900 netto chyba wam się pomylili z brutto to po pierwsze. Wiem bo obecnie służę w armi jako st. szeregowy i mam 9 % dodatku za lata służby i ni cholera ale jak bym nie liczył nie chce wyjść mi 3900 netto owszem po podwyżce jest 3 z przodu ale do tych 900 zł sporo brakuje a podkreślam jeszcze raz mam dodatek 9%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja właśnie dostałem skierowanie z WKU Słupsk. Zostawiam mieszkanie w Ustce i pędzę do Was. Pan kapitan obiecał, że po trzech latach wyślą mnie na podoficerkę. Do zobaczenia, całuski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiadomo coś na temat rekrutacji? Jakie wymagania? Jak to rzeczywiście wygląda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po to zeby PL w koncu się liczyła militarnie w razie W, na to trzeba czasu i pieniędzy,  kiedyś trzeba zacząć się zbroic. Co do płacenia na "zolnierzykow " to nie musisz płacić, możesz zostać jednym z nich . 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...