Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Są już listy dzieci przyjętych do przedszkoli

Utworzony przez paweł, 28 kwietnia 2011 r. o 21:42 Powrót do artykułu
No to wybudujmy stadion przynoszący w prognozach 5 mln straty rocznie. Polityka prorodzinna...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
paweł napisał:
No to wybudujmy stadion przynoszący w prognozach 5 mln straty rocznie. Polityka prorodzinna...
bez przesady, nie bujdujmy nic, drog rowniez bo sa biedni, co za brednie na szczescie juz niedlugo zmieniaja sie przepisy i samotne mamusie juz nie beda mialy pierszenstwa w rekrutacji,a warunkiem bedzie placenie podatkow w miejscu w ktorym ubiega sie o przyjecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten stary kaszalot czołowska żyje jeszcze w epoce komunizmu,nie tak dawno ze sprawkowa likwidowała przedszkola a teraz mysli ,jakoś ludzie sobie poradzą.wyjebac te stare lampucery z woiw.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
albo podajcie pełną informacje albo wcale. przeszukalam cała strone i nigdzie nie widze zadnych list.porazka. muszę osobiscie udac sie do przedszkola, bo komuś nie chce sie zrobic skanu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przedszkole w Warszawie do którego chodził mój syn, nie przyjęło mojej córki, gdyż ja nie mam pracy, a jak ją mam znaleźć skoro nie chcą mi przyjąć dziecka do przedszkola. Mąż ma działalność i opłaca sam podatek na Woli, może powinnam wziąć rozwód, aby mi przyjęli dziecko? Gdzie można znaleźć listy przedszkoli?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cholera by was wzięła panowie politycy, zajmujecie się byle gównem, nie macie pojęcia o polityce prorodzinnej a dzieci płodzić każecie. Hak wam w szyje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...