Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Kwarantannie nie jest przecież poddany każdy obywatel. Jak sobie pójdę do sklepu po najpotrzebniejsze zakupy, to przecież nie złamie zasad żadnej kwarantanny bo a) nie mam jej, b) trzeba coś jeść. Redakcjo, piszcie rzetelniej prosze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Posterunki, inwigilacja, sprawdzanie, ograniczanie swobód, zastraszanie, karanie, coś mi to przypomina...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
złamanie kwaratanny odrazu 30tys. Jak mozna byc takim debilem. Krysiu zakupy robisz raz na pare dni a nie codzienie bułeczke ... za 2godzinki serek... i wszystko wymacasz Teraz to bedzie wysyp codzienie po 250szt do świat bedzie 5000osob
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zobacz jeden z drugim co sie dzieje. A to i tak nie wszytko dane.. ***s://***worldometers.info/coronavirus/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sitku, zapewniam Cię, że ostatni raz byłam na zakupach ponad tydzień temu. Z domu nie wychodzę od 6 dni. Nie mam kwarantanny, bo nie mam do niej żadnych podstaw. Dbam o bezpieczeństwo swoje i innych w tych trudnych czasach. Jednak gdy czytam w artykule jak ktoś myli kwarantannę z ogólnymi zaleceniami polskich służb i obostrzeniami i sieje panike, że kary itd to mi to nie mogę tego nie skomentowac. W końcu mamy wolność słowa. Jeszcze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie postępowanie władz skłoni miliony ludzi (nie tylko Polaków) do wniosku, że faktycznie rządzą nimi okupanci. Upadnie (a przynajmniej znacząco osłabnie) więź obywateli z państwem. Być może to nawet dobrze - "oni" przestaną uchodzić za jednych z "nas", jawnie staną się "obcy".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...