Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin sparaliżowany przez zimę (zdjęcia, wideo)

Utworzony przez Gość, 14 października 2009 r. o 09:42 Powrót do artykułu
ktoś z UM lekko oszukuje nas mieszkańców, mówiąc że miasto jest przygotowane do zimy... to co się dzieje na ulicach temu przeczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam podpowiedź dla naszej kochanej Policji: fotoradar można teraz np. schować w hałdzie śniegu - na pewno wyłapie mnóstwo piratów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i gdzie teraz są MPO-licjanci ?? Dla czego nie szukają osób winnych obecnego stanu dróg ? Czy to jest normalnie aby poraz 3 w tym roku miasto zostało sparaliżowane, bo znowu wynajęto firmy drogowe do odśnieżania pociołków i firmy typu krazk ?? Jak długo mamy to znosić ?? weź sie Wasilewski do roboty, a jak nie to zrezygnój ze stołka. Będzie lepiej dla wszystkich !!!! To jest kpina !!! a nie obiecany Nowy Lublin. A wiecie czemu nie ma dziś korków na obwodnicy ?? Bo Lublin dalej nie ma obwodnicy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
80% dzisiejszych korków to wynik jazdy na letnich oponach kierowców którzy stwierdzila jakoś to będzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A MPO-licja niech nie apeluje, tylko szykuje kolejne kosze. Zimno jest, po co wychodzić z biura, bo tu chodzi przeciez o bezpieczeństwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę że fotoradar załatwi sprawę - rozkorkuje ulice, posypie jezdnie, pokieruje ruchem. Fotoradar to lek na całe zło !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja nie zauważyłem że coś napadało bo mam Audi Quattro z blokadą dyferencjału ..... Czego i Państwu życzę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelak napisał:
A ja nie zauważyłem że coś napadało bo mam Audi Quattro z blokadą dyferencjału ..... Czego i Państwu życzę
Widze że dostałeś nowy numer auto - świata
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~kierowca~ napisał:
80% dzisiejszych korków to wynik jazdy na letnich oponach kierowców którzy stwierdzila jakoś to będzie
kur.. deb***u zanim sie wypowiesz na drugi raz to wez pomysl, akurat nikt sie nie mogl spodziewac zimy teraz, a do domu mam 50km zeby zmienic opony, wiec nie bede po to specjalnie jechal, moge unikac tylko jazdy w takich warunkach. Snieg w pazdzierniku to nie jest normalne zjawisko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelak napisał:
A ja nie zauważyłem że coś napadało bo mam Audi Quattro z blokadą dyferencjału ..... Czego i Państwu życzę
Lubelaku.. czasem marzenia sie spelniaja.. narazie pozostaje Ci google grafika.. bo skoro masz takie ałdi to po co teraz na necie siedzisz zamiast sie rozkoszowac jazda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taki atak zimy przeżyłem kilka lat temu z Niemczech. Całe państwo było sparaliżowane. Nie ma państwa na świcie, któr dałoby sobie radę z czymś takim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
kur.. deb***u zanim sie wypowiesz na drugi raz to wez pomysl, akurat nikt sie nie mogl spodziewac zimy teraz, a do domu mam 50km zeby zmienic opony, wiec nie bede po to specjalnie jechal, moge unikac tylko jazdy w takich warunkach. Snieg w pazdzierniku to nie jest normalne zjawisko
kur... deb***u trabilli o tym od niedzieli ze bedzie padac, wez zacznij czytac a jak nie umiesz to sie naucz i sluchac ze zrozumieniem tego co ktos mowi bo to sie przydaje w zyciu. Jak nie bedziesz specjalnie jechal to mam nadzieje deb***u ze zostawiles swoje auto dzis pod domem i nie utrudniasz innym jazdy swoimi letnimi oponkami!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
kur.. deb***u zanim sie wypowiesz na drugi raz to wez pomysl, akurat nikt sie nie mogl spodziewac zimy teraz, a do domu mam 50km zeby zmienic opony, wiec nie bede po to specjalnie jechal, moge unikac tylko jazdy w takich warunkach. Snieg w pazdzierniku to nie jest normalne zjawisko
Posluchaj kretynie! Ze bedzie ochlodzenie w polowie pazdziernika wiadomo bylo od miesiaca, ze bedzie atak zimy od ponad 2 tygodni, ze bedzie intensywnie padac od prawie tygodnia. Wiec jak czegos nie wiesz to nie pidz tylko troche poczytaj. kazdy kto jeździ powienien sprawdzac prognozy pogody na kilka dni do przodu a nie sluchac byle czego. A już pisanie, że snieg to w pazdzierniku zjawisko dziwne i nie normalne to swiadczy ze masz lat nie wiecej niz 8. Juz w szkole podstawowej uczą o klimacie w którym znajduje się Polska! Jest to jak najbardziej normalne!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stefan Spoko nie denerwuj sie studenckim kartoflem, który robi wielkie halo bo go zasypalo i ma problem bo po swojej wsi zwykle traktorem jeździl i nie mial problemu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie się podziało globalne ocieplenie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to jest GDDKiA, gdzie te obwodnice ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A gdzie się podziało globalne ocieplenie?
Wlasnie je widzisz:) globalne ocieplenie nie oznacza ze bedzie tutaj subtropikalny klimat. Jak tak dalej bedzie to jeszcze kilkaset lat i znowu bedzie epoka lodowcowa na tym terenie ale my juz tego nie doczekamy a takie opady jak dzis beda normalne nie tylko w pazdzierniku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Beret napisał:
Mam podpowiedź dla naszej kochanej Policji: fotoradar można teraz np. schować w hałdzie śniegu - na pewno wyłapie mnóstwo piratów.
Raczej nie, bo o dziwo dzisiaj wszyscy jeżdżą z przepisową prędkością - a nawet wolniej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sam jestes deb***em. Prognozy pogody mówiły o duzych opadach sniegu. Ja posłuchałem i zmieniłem opony w poniedziałek, a i tak przez takich bar***w ja "ty" ledwo dotarłem do pracy na czas. Trzeba oglądac prognozę i sie dostosowac a później miec pretensje do innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co takiego koszmarnego w tych fotkach. Pooglądajcie sobie podobne z Kaliforni lub południa Europy, gdzie od czasu do czasu sypnie śniegiem wtedy, gdy normalnie kończy się tam zbiór winogron a zaczynają się mandarynek. A co z grzybami u nas w tym roku ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...