Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Sprawdź w internecie, gdzie jest twój autobus

Utworzony przez pasażer, 3 sierpnia 2012 r. o 12:44 Powrót do artykułu
Stoję na przystanku przy al. Kraśnickiej (MPK) , na przystanek podjeżdźa trolejbus linii 155 , a na wyświetlaczu informacja , że trolejbus przyjedzie za 5 minut i za 6 minut. Wedlug rozkładu papierowego wiszącego w gablocie , będzie kolejny za 24 minuty. Dziadostwo i tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spoko pomysł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo to jest faza testowa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pasażer napisał:
Stoję na przystanku przy al. Kraśnickiej (MPK) , na przystanek podjeżdźa trolejbus linii 155 , a na wyświetlaczu informacja , że trolejbus przyjedzie za 5 minut i za 6 minut. Wedlug rozkładu papierowego wiszącego w gablocie , będzie kolejny za 24 minuty. Dziadostwo i tyle
Niekoniecznie dziadostwo, każdy system (w szerokim znaczeniu tego słowa) na "dotarciu" się sypie... po tym czasie może to działać całkiem nieźle, ja jestem dobrej myśli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@pasażer To stań na innym przystanku albo się połóż zamiast marudzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i gdzie to to cudo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
System "niby-wspaniały",tylko dobrze było by,gdyby jeszcze było wiadomo: czy ten autobus niskopodłogowy będzie miał klapę do wjazdu ciężkim wózkiem inwalidzkim -i czy ta klapa będzie "sprawna"? Bo już wiele razy "spotkałem" się z tym,że przyjechał niskopodłogowy bez klapy -a następny autobus będzie za pół godziny lub jeszcze później . Kilka razy nawet zdarzyło się,że klapa rozpadła się w czasie wjazdu wózkiem do autobusu -a ile razy wprost nie dała się otworzyć (z powodu nienależytej konsewracji-zaniedbanie z wielu lat) ,to już o tym nawet nie wspomnę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jest to cudo jest działa widziałem tylko chyba za info 0,50 +vat to przesada ludzie marudzą ze u kierowcy drozej za jazde po miescie i kilka takich info lepiej browca kupić mysle ze gdyby opłata była bardzo niewielka zysk z sms byłby większy ale jak to u nas
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...