Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
jest na tyle dużo alternatywnych dróg, że nie żal mi tych co wepchali się w korek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałbym zapytać o nowe rozwiazanie tego skrzyżowania. Słyszałem ze ma być wiadukt w kierunku Wawy. Przecież największe korki są do skrętu w Sikorskiego !!! O co tu chodzi ? Przecież trzeba było zrobić przejazd wiaduktem w kierunku Krasnika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
80% samochodów wiezie jedną osobę. Jakby przesiedli się do autobusów to problemu by nie było. Ale jak wolą stać i się pienić-ich wybór:-) Poza tym są jeszcze rowery miejskie i nogi.
Ja zawożę dzieciaki do przedszkola samochodem, po czym zostawiam go tam, pożyczam rowerek i ognia do pracy. Jest możliwość, to trzeba korzystać!  Jak był remont warszawskich, to wydaje mi się że wtedy był znacznie większy horror na drodze a jakoś daliśmy radę. Jedyne czego nie mogę zrozumieć to zamknięcia na dniach wiaduktów na Czechowie! Za to jakiś urzędas powinien dostać po łapach! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałbym zapytać o nowe rozwiazanie tego skrzyżowania. Słyszałem ze ma być wiadukt w kierunku Wawy. Przecież największe korki są do skrętu w Sikorskiego !!! O co tu chodzi ? Przecież trzeba było zrobić przejazd wiaduktem w kierunku Krasnika.
Jak będzie zachodnia obwodnica miasta ( październik, listopad tego roku ) to wtedy spora liczba samochodów i ciężarówek przeniesie się na obwodnicę zostawiając Sikorskiego w spokoju. Jeszcze tylko pół roku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to nie jest celowe, aby te ich rowery wykorzystywać? Mam wrażenie że w tym mieście robi się celowo na złość kierowcom.....tak jakoś mi się może niesłusznie, ale jednak wydaje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie sprawa rozwiązania korków w mieście jest bardzo prosta. Wystarczy wziąć przykład z zachodnich krajów. Dlaczego piesi i kierowcy mają zielone swiatło w tym samym czasie? Spójrzmy na skrzyżowanie Narutowicza - Lipowa - Piłsudskiego, gdy w tym samym czasie autobus skręcający w Lipową i trolejbus skrecający w Piłsudskiego miał wolny przejazd, tzn. piesi mieliby światło czerwone ruch byłby płynny, a w tym momencie te dwa pojazdy czekają na wolny przejazd i nic poza nimi na zielonym nie przejedzie. Wystarczy tylko wprowadzić na każdym skrzyżowaniu rozwiązanie z Londynu, czyli zielone dla pieszych na całym skrzyzowaniu w tym samym czasie, a później naprzemiennie zielone dla kierwców... Proste i korki byłyby dużo dużo mniejsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ani objazdy w kierunku warszawskich, ani w kierunku czechowa nic nie dadzą teraz.... czeka nas straszny czas, wieksze nakłady finansowe na przejazdy. Myśle że nikt nie myslał z urzędu przed tym pomysłem. Głównym podejściem Miasta jest ze ludzie sie przyzwyczają....ale moim zdaniem po zamknieciu Kompozytorów dwa osiedla stana bardzo mocno...jesli ludzie pojdą w ramach protestu na przejscia i dodtakowo zblokuja to miasto bedzie pierwszym w rankingu korków i wyprzedzi i Warszawe i Łódź....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ratuszowi mówili, że będzie cud miód i malina a tu zonk. Ciekawe po czym w ich głowach rodzi się wishful thinking. Zresztą, co tam mieszkańcy, kierowcy i inny motłoch, grunt, że ... tubtin miasto inspirowane deweloperką
zalatuje moherem <_<
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest pewne rozwiązaniem, które umożliwiłoby dojazd do południowych osiedli samochodom jadącym od Warszawy. Trzeba otworzyć możliwość zjazdu z drogi dojazdowej do obwodnicy na to nowe rondo, które teraz jest nieczynne, oraz umożliwić zjazd z ronda na ulicę Jaśminową, Wtedy przez ul. Sławin i Gnieźnieńską można w miarę szybko przedostać się np na Czuby czy LSM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może na okres remontów zrobic komunikację miejska bezpłatną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Można było poczekać do oddania na jesień obwodnicy w Konopnicy ! Czym więcej władzy, tym więcej głupoty.
Ototo właśnie codziennie myśle, ogladajac wiadomosci z naszego pięknego kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no ze 3 piwa można zrobić stojąc w tym korku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chcieliście łysego to wam teraz pokazuje jak się zarządza właściwie miastem
Pisowsko pierdolo innego sortu, co probujesz sie tu produkowac pod paroma nickami, stol kaczy dziub i do torunia zapierdzielaj, bo znowu u ojca tadeusza braki na koncie. Wiem, ze przebieracie kaczymi nozkami i patrzycie z nadzieja na ratusz, podburzajac ludzi ale niedoczekanie wasze, wszystkiego nie rozpieprzycie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może na okres remontów zrobic komunikację miejska bezpłatną
W całym mieście? Nierealne. Miasto rocznie ze sprzedaży biletów ma ok. 80 milionów. Gdyby od teraz do końca roku zrobic bezpłatną komunikację to kosztowało by to ok. 60 milionów zł, a pewnie i trochę więcej, bo gdyby zwiększyła się liczba pasażerów to trzeba pomyśleć o nowych kursach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już dajcie spokój z tymi rowerami, bo słuchać tego się nie daje. Fan roweru będzie pouczał wszystkich czym mają się poruszać.... wy fani rowerów wszystkich byście na siłę na rowery wsadzili.....nudne się to już robi....i takie prostackie, żeby kogoś chamsko krytykować, że jeździ samochodem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wykonawca tego partackiego ronda i wiaduktu miał pracować na 3 zmiany, tymczasem wczoraj o 18 było już po robocie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ot polska prowizora Urząd czeka na przeczekanie bp raczej urzędasy nie jeżdzą tą trasą Dla szanownych rowerzystów tylko przypominam ze macie ścieżki rowerowe a nie zap...cie środkiem jezdni jak wam wygodnie.  O sygnalizacji zmiany ruchu już nie wspomnę nie mówiąc o  szybkim wjeżdżaniu na przejście dla pieszych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zrobiłam kiedyś taki eksperyment. Policzyłam samochody, które przejeżdzały koło mojego busa z rejestracją Lu i ile osób siedziało w samochodzie. 9/10 samochodów było z rejestracją Lu i tylko w dwóch siedziało więcej niż jedna osoba. Gdyby te osoby przesiadły się na autobus i rower to ruch od razu byłby mniejszy. Ale nie każdy woli siedzieć w aucie i narzekać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kup dzieciom rowery i jeździjcie, albo niech same jeżdżą do szkoły autobusem lub na piechotkę. Robicie z dzieci osoby niepełnosprawne, wszędzie je wozicie autem, później nie potrafią odnaleźć się w mieście i rosną takie z nadwagą:/
do Mieszkaniec:   6-latka bys puscił na rower z Konopnicy na Czechów??? Gratuluje pomsyłowosci ! Codziennie jadąc do pracy do Centrum zawoze 2 dzieci do szkoły na Czechów. Ciekawe ile z Konopnicy jechaliby rowerem godzine????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a wystarczy otworzyć rondo przy skansenie...
Co Ci da rondo przy skansenie? Pomyśl..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...