Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Staromiejska kamienica przy ul. Rybnej 7 czeka na remont

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 kwietnia 2019 r. o 14:37 Powrót do artykułu
Nie tylko ta kamienica na Starym Mieście czeka na remont - gorzkie żale Miasta i ZNK są co najmniej dziwne. Przecież 60% substancji Staromiejskiej jest w tragicznym stanie. Od lat znowu nic się nie robi na Naszym Starym Mieście, a tylko "wysysa" komercyjnie i reprezentacyjnie. Któregoś dnia to "gruchnie" jak się zacznie walić i palić. Ostatnio mówiło się kompleksowo o Naszym Starym Mieście gdy działał Społeczny Komitet Odbudowy Zabytków Lublina, ale to było 30 lat temu, od 20-tu lat cisza, a co mamy sami widzimy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy masz orientację ile Miasto ma kamienic na Starym Mieście żeby mogło w nie inwestować???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam orientację i wiem ile ma Miasto kamienic na Starym Mieście i wiem, że prawie nic nie robi od kilku lat, tak jak nic nie zrobiła Spółka "Kamienice Miasta"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale skąd miasto ma wziąć pieniądze na te wszystkie remonty? Jakiś pomysł? Niestety także w większości budynków mieszkają ludzie o nic nie dbający, którzy w krótkim czasie wszystko zniszczą, stąd jestem przeciwny polepszaniu im warunków mieszkaniowych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a Rybna 5 jaka obskorna?..ciekawe czyja?...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obowiązują pewne zasady w gospodarce zasobami mieszkaniowymi: konserwacja, remont bieżący, remont zabezpieczający, modernizacja/remont kapitalny - to nie jest przestrzegane poczynając od podstawy. Po co przeglądy i zapisy w KOB jeżeli to jest odkładane do szaf (często przepisywane z wcześniejszego czasookresu).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...