Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Stłuczka 7 aut między hipermarketami Tesco i Obi

Utworzony przez Gość, 12 grudnia 2013 r. o 19:43 Powrót do artykułu
wsioczki ruszyły na przedświąteczne zakupy, ale nie wiedzo jak jeździć, gdy skrzyżowań więcej niż 1  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prędkość zabija
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wsioczki ruszyły na przedświąteczne zakupy, ale nie wiedzo jak jeździć, gdy skrzyżowań więcej niż 1
Ty wsioczku, jak zwykle wiesz najlepiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prędkość zabija
na parkingu pełnym aut ? to trzeba mieć talent, ja rozumiem że dwóch się stuknęło.... ale 7 ? :o   może fotoradar trzeba postawić ? :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chciałbym poznać tych mistrzów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
idąc po parkingu pod leclerciem przechodząc przez drogę patrzyłem czy nic nie nadjeżdża, nagle seicento skręcając w lewo z pełnym gazem na pół sprzęgle prawie mnie rozjeżdża mimo że uskoczyłem przejeżdża prawie po palcach.... a za kierownicą dziadek wiek 80+. Kątem oka zobaczyłem tylko w rogu szyby naklejkę inwalidzką. Jednak jestem za tym by robić badania co 15 lat bo nie wiem czy kobieta z wózkiem zdążyła by uskoczyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
następnym razem na spacer wybierz się pod tesco...
idąc po parkingu pod leclerciem przechodząc przez drogę patrzyłem czy nic nie nadjeżdża, nagle seicento skręcając w lewo z pełnym gazem na pół sprzęgle prawie mnie rozjeżdża mimo że uskoczyłem przejeżdża prawie po palcach.... a za kierownicą dziadek wiek 80+. Kątem oka zobaczyłem tylko w rogu szyby naklejkę inwalidzką. Jednak jestem za tym by robić badania co 15 lat bo nie wiem czy kobieta z wózkiem zdążyła by uskoczyć
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy nie przez te samochody zaparkowane na krańcach parkingu, które są wyłączone z ruchu, żeby widoczność była większa. Co ludzie mają w głowach, że tak stają?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żądamy: świateł, fotoradaru i częstszych kontroli Straży Miejscowej !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz rację, ale sprawca kolizji nie ustąpił pierwszeństwa, wjechał z dość wysoką prędkością nie zatrzymując się przed skrzyżowaniem Ciekawe czy nie przez te samochody zaparkowane na krańcach parkingu, które są wyłączone z ruchu, żeby widoczność była większa. Co ludzie mają w głowach, że tak stają?[/quote]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To drugie auto było moje :( w kolizji wcale nie uczestniczylo 7 aut, tylko 5, a moje jest do kasacji :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To drugie auto było moje :( w kolizji wcale nie uczestniczylo 7 aut, tylko 5, a moje jest do kasacji :/
Ale kolizja siedmiu aut ładniej wygląda w tytule...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To drugie auto było moje :( w kolizji wcale nie uczestniczylo 7 aut, tylko 5, a moje jest do kasacji :/
Witam, chętnie pomogę Panu w kwestii uzyskania odszkodowania za poniesione straty. Proszę o kontakt: tel 697-333-420. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...