Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Straż Miejska będzie kontrolować osiedlowe śmietniki. Po skargach mieszkańców

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 marca 2019 r. o 16:45 Powrót do artykułu
A co ze smieciami podrzucanymi do osiedlowych smietnikow przez handlujacych na straganach? To czesto tez spora ilosc smieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli wskakują do kontenerów?Puszek i butelek szukają odbierają kasę złomiarzom cwaniaki:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z odpadami podrzucanymi z domów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z odpadami podrzucanymi z domów?
 Właściciele domów jednorodzinnych gamoniu płacą dwa razy więcej za śmieci niż bloki. Dlatego nie opłaca im się latać ze śmieciami po osiedlach i podrzucać do osiedlowych smietników.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe kto ze Straży Miejskiej w Lublinie - będzie koordynatorem tej akcji - proponuję na tą funkcję Zastępce Komendanta Straży - Pana S.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bareja by tego nie wymyślił ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś papier, metale czy szkło zbieracze sprzedawali na skupach.Zabierali wszystko.Dzisiaj i to się nie opłaca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech miasto w takim razie wskaże gdzie ci sklepikarze mają postawić swoje pojemniki? przy wejściu do sklepu czy na środku chodnika? Bo o takich rzeczach już nikt nie pomyślał. Każdy sklepikarz ma mieć po 5 pojemników, lokale wynajmowane są od np. spółdzielni, która nie pozwala na dostawienie pojemników do swoich śmietników i co robić? Jasne karać tych sklepikarzy, dokopać im niech padną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
problem polega na tym, że pojemniki SZPECĄ miasto. Co chwila pojemniki i WYSYPUJĄCE SIĘ z nich ŚMIECI. A FETOR wiatr niesie. Co paręnaście metrów pojemniki Z GNIJĄCYMI RESZTKAMI. I co na to Sanepid? nie ma ZAGROŻENIA EPIDEMIOLOGICZNEGO?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękujemy ci światła unio europejska - była frakcja sucha i mokra to było źle - lepiej niech wszędzie stoją kubły a każdy i tak jedzie na sortownie. Logika timermansów, tusków i innych technokratów z brukseli - wyprodukujmy 5x więcej plastikowych kubłów 5x częściej niech jeżdżą śmieciarki palące ropę - będzie ekologicznie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakoś w Berlinie obowiązuje segregacja tylko na frakcję suchą i mokrą i jest OK. Ale Tusk ma to gdzieś bo niemcom można więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech miasto w takim razie wskaże gdzie ci sklepikarze mają postawić swoje pojemniki? przy wejściu do sklepu czy na środku chodnika? Bo o takich rzeczach już nikt nie pomyślał. Każdy sklepikarz ma mieć po 5 pojemników, lokale wynajmowane są od np. spółdzielni, która nie pozwala na dostawienie pojemników do swoich śmietników i co robić? Jasne karać tych sklepikarzy, dokopać im niech padną.
 Co ty bredzisz, mając firme nie musisz segregować wystarczy umowa na frakcję mieszana, ja jakoś mam pojemnik na zapleczu i nie płaczę, a po za tym wynajmując pomieszczenie na działalność wiekszość wymaga umowy na wywóz nieczystosci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech miasto w takim razie wskaże gdzie ci sklepikarze mają postawić swoje pojemniki? przy wejściu do sklepu czy na środku chodnika? Bo o takich rzeczach już nikt nie pomyślał. Każdy sklepikarz ma mieć po 5 pojemników, lokale wynajmowane są od np. spółdzielni, która nie pozwala na dostawienie pojemników do swoich śmietników i co robić? Jasne karać tych sklepikarzy, dokopać im niech padną.
Co ty bredzisz, mając firme nie musisz segregować wystarczy umowa na frakcję mieszana, ja jakoś mam pojemnik na zapleczu i nie płaczę, a po za tym wynajmując pomieszczenie na działalność wiekszość wymaga umowy na wywóz nieczystosci
 Skoro trzymasz pojemnik ze śmieciami na zapleczu lokalu to twoja sprawa, ale nie wiem co na to sanepid. A jak masz swój lokal użytkowy w patrerze bloku to gdzie ma taki skepiarz postawić pojemiki? Więc sam skończ bredzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie w kawalerce tak sortować? Może drugą specjanie wynająć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech miasto w takim razie wskaże gdzie ci sklepikarze mają postawić swoje pojemniki? przy wejściu do sklepu czy na środku chodnika? Bo o takich rzeczach już nikt nie pomyślał. Każdy sklepikarz ma mieć po 5 pojemników, lokale wynajmowane są od np. spółdzielni, która nie pozwala na dostawienie pojemników do swoich śmietników i co robić? Jasne karać tych sklepikarzy, dokopać im niech padną.
Co ty bredzisz, mając firme nie musisz segregować wystarczy umowa na frakcję mieszana, ja jakoś mam pojemnik na zapleczu i nie płaczę, a po za tym wynajmując pomieszczenie na działalność wiekszość wymaga umowy na wywóz nieczystosci
Skoro trzymasz pojemnik ze śmieciami na zapleczu lokalu to twoja sprawa, ale nie wiem co na to sanepid. A jak masz swój lokal użytkowy w patrerze bloku to gdzie ma taki skepiarz postawić pojemiki? Więc sam skończ bredzić.
  Mnie sanepid omija szerokim łukiem, nie ta branża, mi wystarcza najmniejszy jaki oferują raz na dwa tyg., to jest minimum ustanowione przez miasto, ale nie pisz o 5 pojemnikach bo wystarczy jeden w firmie, po za tym ten jeden pojemnik możesz postawić tam gdzie reszta użytkowników tego budynku trzyma i założyć na niego kłódkę żeby Ci nikt nie dokładał swoich śmieci, a drugi klucz do kłódki przekazać ekipie która odbiera śmieci . Trzeba trochę chęci a nie podkładać innym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żabka na Rogera
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwracam uwagę na estetykę - pojemniki na segregowane odpady spółdzielnia RUDNIK wystawiła przed blokiem (Nowowiejskiego 2) - to raczej wątpliwa ozdoba - zacznie się robić cieplej to i smród pojawi się "atrakcyjny". Z pojemników się wysypują śmieci, a i bezdomni buszując po śmietnikach wyrzucają co popadnie i zaśmiecają otoczenie. Dlaczego nie wstawiają pojemników do altany. Altana też pootwierana (uszkodzone zamki) ale przynajmniej będzie porządek przed blokiem. SM RUDNIK - choć ma siedzibę na vis a`vis bloku Nowowiejskiego 2 nie interesują się stanem drzwi do latany śmieciowej, które podczas ostatnich wiatrów (z uwagi na brak zamknięcia ) uległy uszkodzeniu. Za chwilę się rozpadną i dostęp do śmieci będą mieli wszyscy z całego miasta. SM RUDNIK - wstyd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:)) "Zminusowai" wpis milionerzy z Willi których nie stać na wywóz śmieci ;)  Sporo takich podjeżdża nocami na Kalinowszczyźnie - BMW 530 a na śmiecie milionera nie stać :)) Ćwoki i tyle...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...