Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Studenci już nie chcą wynajmować pokoi w akademiku. Uczelnia go zlikwiduje

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 grudnia 2018 r. o 14:03 Powrót do artykułu
Mieszkalem tam niegdyś, dzis jestem docentem i uznanym ginekologiem, ale swego czasu mialem w ttm akademiku każda ładniejsza studentke i co ja tam z nimi nie wyprawialem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aż śmierdzi następującą kolejnością rzeczy: TBV do Dropa: słuchaj podarujemy ci w formie gratyfikacji (czytaj. łapówy) lokal usługowy w naszym nowym akademiku. Drop do TBV: macie rację prezesino Dzioba, to nic że do niedawna akademiki były wyłącznie uczelniane w skali kraju. Ważne iż to ja przytulę lokal, na moje zacne nazwisko i okolic. Koniaczku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zbyt wysokie ceny w stosunku do oferowanych warunków - dlatego nie było chętnych. Gnieżdżenie się w dwie czy trzy osoby na około 10-15 metrach za takie stawki jest kompletnie bez sensu. Kolejna sprawa to konieczność zadbania o właściwe warunki do nauki, ciszę i spokój. Już lepszy choćby i znacznie oddalony, ale własny pokoik, gdzie nikt nie przeszkadza w nauce, której jest po prostu - dużo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ehh , normalnie myślący człowiek wyremontował by te akademiki i dostosował do wymagań studentów. Najważniejsza jest lokalizacja a to jest zagwarantowane. Dziwne że wszyscy wokół biją się o mieszkania na wynajem w tej lokalizacji a rektorowi się nie opłaca tam wynajmować. Może ma prywatnie za dużo mieszkań pod wynajem ? Wątek warty sprawdzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zwykle to co się "państwowemu prezesowi " nie opłaca "prywatny biznesmen" obróci w złoto. Dlatego wszelkie pozostałości socjalizmu powinny być raz na zawsze zlikwidowane. Wszystko powinno być prywatne tak żeby wydawał swoje pieniądze a nie wspólne niczyje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zbyt wysokie ceny w stosunku do oferowanych warunków - dlatego nie było chętnych. Gnieżdżenie się w dwie czy trzy osoby na około 10-15 metrach za takie stawki jest kompletnie bez sensu. Kolejna sprawa to konieczność zadbania o właściwe warunki do nauki, ciszę i spokój. Już lepszy choćby i znacznie oddalony, ale własny pokoik, gdzie nikt nie przeszkadza w nauce, której jest po prostu - dużo.
 Za Prl-u w takim pokoju to standardowo mieszkaly 4-ry osoby plus czasami dwoch "waletow " na materacach, i nikt nie narzekal! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale wiesz, że akademiki obok już od dawna nie są własnością TBV? Chyba, że masz dowody na taki obrót spraw, wtedy nie forum Dziennika tylko raczej pisz na Okopową. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Żuko tym czasem buduje nowe akademiki w mieście...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może po prostu na AM jest specyficzny rodzaj studentów. Rodzice w 90% prawnicy, lekarze, prywatni przedsiębiorcy ze sporą ilością gotówki, kupują dzieciakom mieszkania jak te idą na studia+ wyższy wskaźnik procentowy studentów z Lublina i okolic niż na innych kierunkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin wymiera. Wszyscy, nawet studenci uciekają z tego zadupia. Nic dziwnego, że nawet studenci nie chcą tu studiować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkalem tam niegdyś, dzis jestem docentem i uznanym ginekologiem, ale swego czasu mialem w ttm akademiku każda ładniejsza studentke i co ja tam z nimi nie wyprawialem
 Oj pamiętam była ja wtedy studentka III roku i z tym docentem szalała ja ze az łóżko polamalimy (bo po prawdzie to nie ładniejsze acz grubsze panienki Pan docent wolał) ja to chudzinka była wtedy marne 100 kg ale kiedyś moja koleżankie zapoznał co 160 kg ważyła to tak się slinil że kitel zamoczyl. Taki to nicpon był z niego. Pozdrawiam, niedługo odwiedzę :) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinno odkupić miasto i zrobić tu mieszkania socjalne/komunalne.  Brakuje tych w mieście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TYlu tych Azjatów , Afrykańczyków, Norwegów,  Amerykanów, Ukraińców, Kazachów i Białorusinów na UM i nie ma kto mieszkać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jasne , trzeba zlikwidować , stanowią niepotrzebną konkurencję. Zapewne każdy z członków rodziny rektora ma po kilka mieszkań na wynajem? . To jest konflikt interesów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może po prostu na AM jest specyficzny rodzaj studentów. Rodzice w 90% prawnicy, lekarze, prywatni przedsiębiorcy ze sporą ilością gotówki, kupują dzieciakom mieszkania jak te idą na studia+ wyższy wskaźnik procentowy studentów z Lublina i okolic niż na innych kierunkach.
90%? Rozumiem, że ten szacunek to wyraz goryczy, że się nie potrafi wziąć swojego życia w garść i zrobić z nim coś sensownego. Ani ja, ani masa moich znajomych nie mamy takiego pochodzenia i startu. Ale zamiast biadolić na forum ciężko pracujemy, aby coś osiągnąć w życiu. A przy tym móc poprawiać jakość życia innym. Polecam tę drogę, zamiast jątrzenia w internecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No trza likwidować konkurencję, bo nastawiali dookoła prywatywnych... Niezły geszeft
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moze jakby byly pojedyncze pokoje byloby wiecej chetnych, nie dziwie sie tez bym sie nie mogl uczyc jakbym mieszkal w kilka osob w jednym pokoju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pólnocna 5 -to nie ten kryminalista Jacek R? co nie chciała zapłacić za projekt budynku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest niepisana dyrektywa: profity ze studenciaków mają iść do kieszeni Ludzi z Wypchanymi POrtfelami. Dlatego też miała i ma nadal miejsce akcja zaplanowanej degradacji akademików należących do uczelni - wszystkich uczelni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic dziwnego, 2 lata temu podwyższyli ceny za łóżko. Niskie standardy. Jedynie DS1 wygląda nowocześniej, ale za taką cenę można wynająć "jedynkę" na Czechowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...