Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Rozgarnięty student.....ja pi.....le....! no comment.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja już nie mam pytań... tylko pogratulować. na prawie jest już skończony... ból.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ooo w prokuraturze lubelskiej widze dla niego świetlaną przyszłość. tam nie trzeba mieć ani wiedzy ani wrodzonej inteligencji tylko trzeba ludzi znać. a wyroki sa sprawą marginalną i zależą wyłącznie od tego kto jest sądzony .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Większego frajera to ja nie widziałem:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahah to chyba student ale prawa Kanonicznego jak tak wierzył
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Klasyczny przyklad D E B I L A
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta cyganka z opola lub
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
student z dalekiej prowincji....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Student i 510 zl w kieszeni ?? to jest bardziej podejrzane niz ta cyganka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niektorym naprawde myslenie musi sprawiac ogromny bol... Policja teraz za pieniadze podatnikow ma szukac kobiet, ktore dostaly kase od obcego chlopaka? Szkoda ze ja go nie spotkalem, moze tez bym dostal kilka stow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zdjęcie zrobione na rynku w Kazimierzu a ta cyganka "wróży" turystom od kiedy pamiętam, a tak na marginesie to niezły baran z tego studenta hahaha...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, to jest cyganka z Opola Lubelskiego. Można je spotkać często w Kaźmierzu Dolnym. Najwięcej ich jest w niedzielę. Na pewno na nią wtedy trafisz. Ale wątpię, żeby Ci kasę oddała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyjątkowo rozgarnięty będzie z niego prawnik oj wyjątkowo ! jeżeli tu okazał się delikatnie pisząc nierozgarniętym to co będzie wyczyniał na sali sądowej ? no rośnie nam grupa wybitnych w niedorozwoju fachowców -uf !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja tez sie kiedys dalam nabrac w poniatowej na te cyganki z opola lubelskiego,naszczescie nadeszli chlopcy i troche je nastraszyli wiec kase mi oddaly :)ale ile sie darly za mna oszustki jedne:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobra dobra cfaniaki powiedzcie kto miał ostatnio wizytę kominiarzy i "dostał" kartkę z pozdrowieniami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet nie chce czytać komentarzy przeczytałem artykuł i ten "student" to idiota...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewnie ciekawy był czy będzie mecenasem czy nie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za poje..b jeśli tacy ludzie studiują to o czym mamy rozmawiać. Banda idiotów i nierobów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobre... na mnie rzuciły klątwe bo nie chciałam im wiecej dac niz 50gr ktore rzekomo miały byc na mleko:P pozniej niby imie cholpaka mi powie itp...poszlam i uslyszałam tylko jakies " lama ta asjd... " normalnie mnie zaklela
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy drwicie i wyśmiewacie, a w niedzielę pójdziecie modlić się do niewidzialnego bytu i jeść ciało zrodzonego z Maryi wiecznej dziewicy Jezusa, który zginął na krzyżu, żeby odkupić wasze grzechy u swojego ojca. To jest dopiero tragikomedia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...