Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Szkielet hali na Czubach już częściowo rozebrany [wideo, zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 marca 2019 r. o 17:49 Powrót do artykułu
Ktoś mi powie przy jakiej ulicy jest ta „konstrukcja”?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za bzdury !:) I moze przy budowie trzech nowych bloków drzewo dalej będzie stało ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda tej konstrukcji, to żywy pomnik Czubów. Powinien być ocalony jak Górki Czechowskie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś mi powie przy jakiej ulicy jest ta „konstrukcja”?
 ul. Jutrzenki, osiedle Ruta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny teren pierwotnie przewidziany pod sport i rekreację pada ofiarą kartelu dewelo-ratuszowego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
”Rozebrana została już część stalowego szkieletu niedoszłej hali sportowej na Czubach." Rozebrać to można kogoś! Raczej demontaż lub burzenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ponad trzydieći lat bez żadnej koserwacji i stoi. Dziejsi budoańcy powinni sie uczyc - szczególnie ci od remonu linii kolejowej L:ublin - Warszwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odzyska blask to miejsce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny teren pierwotnie przewidziany pod sport i rekreację pada ofiarą kartelu dewelo-ratuszowego.
 ty jesteś zwykły dewelo-debil, pisowski spamerze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie zostanie zbyta konstrukcja?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzień dobry. Czy tak poza dyskusją czy to dobrze czy źle że deweloper a nie spor itp, itd. to czy powie mi ktoś kto będzie tam budował bloki? Tylko konkretnie - jaki deweloper?  Zgóry pięknie dziękuję za informację. Dobranoc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwolenicy   Żuka widzicie jak szanuje  prezydend  mieszkanców Lublina tern był przeznaczony na sport Dewoloper buduje bloki [  a dlaczego nie zrobić boiska dla młodych  na tym terenie   ]  2  .Teren R  Rusałki   zamiast boisk  czy parkingów Dewoloper buduje SKEJPARK  dla kilkunastu dzieciaków  3.Stadion AL Zygmuntowskie zamiast dla piłki i żuzlazniszczy stadion dla piłkarzy bo metor żużel  moze trwać   1rok lub 2 a stadion po remoncie nie nadaje się do rozgrywek   1lu 2 ligowych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Glos na TAK w sprawie gorek czechowskich = blokowisko, korki i bieda-park.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***s://***dziennikwschodni.pl/lublin/to-juz-koniec-szkieletora-na-czubach-stal-tutaj-od-ponad-30-lat-co-powstanie-w-jego-miejscu,n,1000239183.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzień dobry. Czy tak poza dyskusją czy to dobrze czy źle że deweloper a nie spor itp, itd. to czy powie mi ktoś kto będzie tam budował bloki? Tylko konkretnie - jaki deweloper?  Zgóry pięknie dziękuję za informację. Dobranoc.
 Idea invest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to pierwszy potworek dzielnicy znika. Teraz powinien ktoś jeszcze wypierniczyć filary pod drugą nitkę Filaretów. Wstyd to miejsce ludziom spoza miasta pokazać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja tylko mam nadzieję, że miasto wymusi(-ło) na developerze wybudowanie odpowiedniej liczby miejsc parkingowych, bo Różana jest już całkowicie zakorkowana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta konstrukcja powinna być wykorzystana na sport   orlik pod dachem czemu nie w zimie można trenować i moze w  innym miejscu  szkoda złomowć takie mocne konstrukcje 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...