Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Gość napisał:
Przeczytaj swoją wypowiedź; skąd wiesz, że większość mieszkańców itd; i to z pistolecikiem. Nie dość, że to beznadziejnie głupie to jeszcze rynsztokowe, i na to zwróciłem uwagę. Już nawet nie na to, że przeciez to pomnik wszystkich ofiar... Ty oczywiście odszczekujesz się, że ja powinienem prowadzić dyskusję z tobą. Z kim? Z tobą? Z takimi "argumentami". Wystarczy cię obśmiać. Jesteś za głupi na dyskusję ze mną. Koniec.
Ty mi piszesz że jestem za głupi a Ty widać nie grzeszysz inteligencją! jeśli wierzysz że ten pomnik ma być poświęcony ofiarom tragedii to jesteś baran i tyle! każdego dnia widać, słychać i czuć liderów pisu jak to walczą o pamięć ofiar ale tych z legitymacjami pisu! jeśli ty tego nie dostrzegasz i wierzysz że miałby to być pomnik ku czci ofiar, wybacz, ale twa głupota nie zna granic albo jest napompowana helem. równie dobrze i ja mogę powiedzieć, kim jesteś że się tak sadzisz, sam odpowiedziałeś na mój post i w dodatku mnie obraziłeś, to nie świadczy dobrze o tobie, wybacz Jarek i jego otoczenie prowadzi walkę wyborczą opartą na tej tragedii a taki pomnik tylko by go utwierdził że idzie w dobrym kierunku. to że mam inne zdanie nie oznacza, że możesz mnie obrażać, no chyba że tak masz napisane w intstrukcji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kogoś tu pogięło zupełnie.Czy posłanka Ptak tą decyzję podjęła na trzeźwo czy teź po"coś ta,coś tam" Żeby być aż takim ograniczonym i bałwochwalcą Kaczyńskich to trzeba byś w PiSie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żeby wszystkich pogodzić-zapytajcie tych co pracowali w stoczni gdańskiej,co mówił śp.Lech Kaczyński w '80 -tym roku.Dzisiaj stoczni już nie ma.......!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawni umysłowo inaczej,byli sb-cy,MO-wcy,żydokomuchy i wszelkie gnidy i roztocza(nie ubliżając tym zwierzętom),ubliżają,jątrzą,nie znając,bąź fałszując histori,odmawiając prawa do innego myślenia i działania drugim. Śp.prezydentowi L.Kaczyńskiemu,wybranemu w wyborach powszechnych,dla którego Ojczyzna była dobrem najwyższym ,który zginął wypełniając obowiązki wobec naszej społeczności,odmawiają zachowania w pamięci żywych.Nawet dziennikarzyna tego artykułu żakowskopodobny nie potrafi znaleźć właściwego słowa,bo słowo "szykują" bynajmniej tutaj nie pasuje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[***]
Ostatnio edytowany 11 maja 2011 r. o 11:02
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Sprawni umysłowo inaczej,byli sb-cy,MO-wcy,żydokomuchy i wszelkie gnidy i roztocza(nie ubliżając tym zwierzętom),ubliżają,jątrzą,nie znając,bąź fałszując histori,odmawiając prawa do innego myślenia i działania drugim. Śp.prezydentowi L.Kaczyńskiemu,wybranemu w wyborach powszechnych,dla którego Ojczyzna była dobrem najwyższym ,który zginął wypełniając obowiązki wobec naszej społeczności,odmawiają zachowania w pamięci żywych.Nawet dziennikarzyna tego artykułu żakowskopodobny nie potrafi znaleźć właściwego słowa,bo słowo "szykują" bynajmniej tutaj nie pasuje...
A kim Ty jesteś wielki patrioto , jedynie słuszna i prawa raso że tak zdecydowanie i butnie wypowiadasz swoje opinie?Widzę że Wielki-Mały Człowiek przysłonił Ci realistyczne podejście do świata iodebrał resztki obiektywizmu.(Wielki przerostem ambicji,Mały swoimi dokonaniami)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widze ze postkomunisci szeroko sie rozpisali. Pomnik stanie, dzis na szczescie nie wybijacie juz ludziom zebow ani nie wyrywacie paznokci, mozecie tylko manifestowac frustracje na forach internetowych. Czerwone 'wyksztalciochy', drugie pokolenie mastowe ale te 300 lat panszczyzny jeszcze w gnatach siedzi. Jak mowia latwiej chama wyprowadzic ze wsi niz wies z chama :-D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antykaczor napisał:
A kim Ty jesteś wielki patrioto , jedynie słuszna i prawa raso że tak zdecydowanie i butnie wypowiadasz swoje opinie?Widzę że Wielki-Mały Człowiek przysłonił Ci realistyczne podejście do świata iodebrał resztki obiektywizmu.(Wielki przerostem ambicji,Mały swoimi dokonaniami)
Jeżeli chodzi o "dokonania" żyjącego (jeszcze na szczęście) Kaczora to pajacu kliknij na stronę encyklopedii "S", albo na wiki. Tam się dowiesz, że działalność opozycyjną zaczął jeszcze w KOR, a więc przed Sierpniem. Wtedy nie było dużo takich odważnych. Jeżeli masz 50 lat i więcej to powiedz, co robiłeś wtedy; a gdy jesteś szczylem to zapytaj o to samo tatusia. Kaczor budzi wściekłość to to człowiek uczciwy, takich misiaków, rychów, wszelkiej maści kapusiów - nie toleruje w swoim otoczeniu, a na polityce się nie dorobił. Sprawdził się świetnie jako premier; gdybyś był mniej zawzięty pozytywnie oceniłbyś okres jego rządów. Gość jest w porzo. PiS ma dobry program gospodarczy i program dla młodych ludzi. Łobuzy rodem z PRL i "młodzi z wielkich miast", nie potrafiący myśleć, tylko powtarzać brednie miedialne, tego mu nie darują, a także tego, że czyta książki. Wszystko co potrafią to tylko go obrażać, jak ten od palant od pistlecika (zob. wyżej).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zk napisał:
Jeżeli chodzi o "dokonania" żyjącego (jeszcze na szczęście) Kaczora to pajacu kliknij na stronę encyklopedii "S", albo na wiki. Tam się dowiesz, że działalność opozycyjną zaczął jeszcze w KOR, a więc przed Sierpniem. Wtedy nie było dużo takich odważnych. Jeżeli masz 50 lat i więcej to powiedz, co robiłeś wtedy; a gdy jesteś szczylem to zapytaj o to samo tatusia. Kaczor budzi wściekłość to to człowiek uczciwy, takich misiaków, rychów, wszelkiej maści kapusiów - nie toleruje w swoim otoczeniu, a na polityce się nie dorobił. Sprawdził się świetnie jako premier; gdybyś był mniej zawzięty pozytywnie oceniłbyś okres jego rządów. Gość jest w porzo. PiS ma dobry program gospodarczy i program dla młodych ludzi. Łobuzy rodem z PRL i "młodzi z wielkich miast", nie potrafiący myśleć, tylko powtarzać brednie miedialne, tego mu nie darują, a także tego, że czyta książki. Wszystko co potrafią to tylko go obrażać, jak ten od palant od pistlecika (zob. wyżej).
Kto pisał tą encyklopedię?. Ludzie żyją i pamiętają jego "działalność" Nie internowali go dlatego że "musiał" opiekować się kotem? czy chorą mamusią?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawa wygląda tak że Ruch Poparcia Palikota chciał zabrać głos w tej sprawie na radzie miasta, lecz jak wiadomo jest większość PiSu w radzie (16) i 16 głosów było przeciw w ogóle jakiemukolwiek zabraniu głosu. Został złożony wniosek o przeprowadzenie referendum wśród mieszkańców Lublina co oni sądzą o tym pomniku, lecz nasze inteligentne i biedne organy administracyjne nawet nie wzięły tego pod uwagę. Zapamiętajcie czyny obecnych rządzących, aby znowu ich nie wybrać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anymous napisał:
Sprawa wygląda tak że Ruch Poparcia Palikota chciał zabrać głos w tej sprawie na radzie miasta, lecz jak wiadomo jest większość PiSu w radzie (16) i 16 głosów było przeciw w ogóle jakiemukolwiek zabraniu głosu. Został złożony wniosek o przeprowadzenie referendum wśród mieszkańców Lublina co oni sądzą o tym pomniku, lecz nasze inteligentne i biedne organy administracyjne nawet nie wzięły tego pod uwagę. Zapamiętajcie czyny obecnych rządzących, aby znowu ich nie wybrać.
To, że ludziom z ruchu poparcia p. Palikota nie udzielono głosu to słusznie. Ja ze szwagrem też bym nie otrzymał głosu, gdybym robił głupie propozycje. Natomiast p. Palikot i jego kompania przecież może zrobić społeczne referendum ws. pomnika, przypominam, wszystkich ofiar katastrofy smoleńskiej. Może, nawet zorganizować referendum ws. odwołania prezydenta. Zatem Anymous, zamiast głupio pohukiwać na forum weź się do roboty. Ale, od mnie i od szwagra podpisu nie dostaniesz. Musisz szukać głupszych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zk napisał:
Jeżeli chodzi o "dokonania" żyjącego (jeszcze na szczęście) Kaczora to pajacu kliknij na stronę encyklopedii "S", albo na wiki. Tam się dowiesz, że działalność opozycyjną zaczął jeszcze w KOR, a więc przed Sierpniem. Wtedy nie było dużo takich odważnych. Jeżeli masz 50 lat i więcej to powiedz, co robiłeś wtedy; a gdy jesteś szczylem to zapytaj o to samo tatusia. Kaczor budzi wściekłość to to człowiek uczciwy, takich misiaków, rychów, wszelkiej maści kapusiów - nie toleruje w swoim otoczeniu, a na polityce się nie dorobił. Sprawdził się świetnie jako premier; gdybyś był mniej zawzięty pozytywnie oceniłbyś okres jego rządów. Gość jest w porzo. PiS ma dobry program gospodarczy i program dla młodych ludzi. Łobuzy rodem z PRL i "młodzi z wielkich miast", nie potrafiący myśleć, tylko powtarzać brednie miedialne, tego mu nie darują, a także tego, że czyta książki. Wszystko co potrafią to tylko go obrażać, jak ten od palant od pistlecika (zob. wyżej).
Naprawdę wierzysz w to co piszesz? Gdzie ty człowieku się uchowaleś z takim myśleniem,no coż wyrazy współczucia dla Ciebie i całej rodziny!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Naprawdę wierzysz w to co piszesz? Gdzie ty człowieku się uchowaleś z takim myśleniem,no coż wyrazy współczucia dla Ciebie i całej rodziny!!!
To nie jest sprawa wiary. Tylko realnej oceny. Działalność opozycyjna żyjącego Kaczora jest dobrze udokumentowana; zaczął ją wtedy, gdy innym brakowało odwagi (o co nie mam do nich pretensji). We wcześniejszym poście podałem namiary, gdzie możesz o tym poczytać. Do tego pajaca, który pisał, że dla niego najważniejsze jest to co mówią ludzie; to oczywiście może zapytać senatora Romaszewskiego, który wraz z żoną kierował Biurem Interwencji KOR, z którym oba Kaczory współpracowali. Co, do oceny rządu Kaczora (czy szerzej PiS, bo był też p. Kazio), to są jeszcze statystyki. A, są ciekawe np. utworzono 1,3 mln. nowych miejsc pracy, obniżono podatki; zatem zwiększyła się konspumpcja,bo ludzie mieli więcej forsy, zlikwidowano WSI, w dziedzinie polityki zagranicznej interes Polski "wpleciono" w interes UE, patrz sprawa blokady przez Rosjan mięsa i jak to się zakończyło - dalej nie piszę bo sam możesz wszystko sprawdzić. Kaczor nie tolerował w swoim otoczeniu ludzi pokroju misiaka, rycha czy zbycha. To są fakty. Nie spadaj tak nisko i nie zaprzeczaj faktom. A, o moja rodzinę nie nie martw. Martw się wujek o siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zk napisał:
To nie jest sprawa wiary. Tylko realnej oceny. Działalność opozycyjna żyjącego Kaczora jest dobrze udokumentowana; zaczął ją wtedy, gdy innym brakowało odwagi (o co nie mam do nich pretensji). We wcześniejszym poście podałem namiary, gdzie możesz o tym poczytać. Do tego pajaca, który pisał, że dla niego najważniejsze jest to co mówią ludzie; to oczywiście może zapytać senatora Romaszewskiego, który wraz z żoną kierował Biurem Interwencji KOR, z którym oba Kaczory współpracowali. Co, do oceny rządu Kaczora (czy szerzej PiS, bo był też p. Kazio), to są jeszcze statystyki. A, są ciekawe np. utworzono 1,3 mln. nowych miejsc pracy, obniżono podatki; zatem zwiększyła się konspumpcja,bo ludzie mieli więcej forsy, zlikwidowano WSI, w dziedzinie polityki zagranicznej interes Polski "wpleciono" w interes UE, patrz sprawa blokady przez Rosjan mięsa i jak to się zakończyło - dalej nie piszę bo sam możesz wszystko sprawdzić. Kaczor nie tolerował w swoim otoczeniu ludzi pokroju misiaka, rycha czy zbycha. To są fakty. Nie spadaj tak nisko i nie zaprzeczaj faktom. A, o moja rodzinę nie nie martw. Martw się wujek o siebie.
Jaki masz numer na liscie wyborczej PIS-u?Gościa Romaszewskiego znam oczywiście z innych 'ciekawszych " akcji i wcale nie takich kryształowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kaczorek napisał:
Jaki masz numer na liscie wyborczej PIS-u?Gościa Romaszewskiego znam oczywiście z innych 'ciekawszych " akcji i wcale nie takich kryształowych.
Nie potrafisz dyskutować, nie masz argumentów. Stać cie tylko na żałosne wypowiedzi, chlubnie świadczące o twojej inteligencji. Nawet nie "zauważasz" jak cię dyma peło. Jesteś posiadaczem Wielkiej Tajemnicy, bo znasz sen. Romaszewskiego "z innych 'ciekawszych" akcji i wcale nie takich kryształowych"; podziel się więc informacją, nie zostawiaj jej tylko dla siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
crx napisał:
Żeby wszystkich pogodzić-zapytajcie tych co pracowali w stoczni gdańskiej,co mówił śp.Lech Kaczyński w '80 -tym roku.Dzisiaj stoczni już nie ma.......!!!
Co wynika z twojej wypowiedzi, to chyba nie wiesz sam. Jakiś bełkot, godny ludzi prymitywnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ej "gościu"-starasz się być inteligentem,ale jesteś ĆWOKIEM!!!!Dlaczego nie dopuszczasz innego rozumowania i innych poglądów?Masz monopol na PRAWDĘ?Jesteś żałosny.Nie pisz na tym forum idioto i módl się o zdrowie/psychiczne/AMEN.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...