Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Szykuje się 951 rowerów miejskich. Gdzie będą stacje?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 marca 2018 r. o 21:20 Powrót do artykułu
Najlepiej, żeby były w ratuszu. Wiem, że lubelskie jest najbiedniejsze w Polsce, ale żeby ludzi na własny rower nie było stać, to już naprawdę musi być dno. Parkingów brak, więc z podatków kupuje się rowery. Ot, takie małe Indie. Tam riksze, tu rowery.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miasto nie ma poważniejszych wydatków tylko fundować zabawę idiotom...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wolę rowery od paskudnego pomnika Kaczyńskich za kilkaset tysięcy zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NAJLEPIEJ POD RATUSZ - NIECH JEŻDŻĄ - W TAMTYM ROKU LATEM WIDZIAŁEM PAROKROTNIE JAK TRAKTUJE MŁODZIEŻ MIEJSKIE ZABAWKI... TO MUSI KOSZTOWAĆ UTRZYMANIE TEGO ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te rowery to rupiecie a stoi tego pełno co dwa kroki. Jak miasto przeplacalo za stawianie tego to stawiali, teraz za remonty firma musi placic to ma to gdzieś. Cala polska, na publiczne pieniądze chetnych pelno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast stacji rowerów można by przelew rydzykowi zrobić albo jakiś nieduży pomniczek postawić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najlepsze są stacje schowane w drzewach. żeby przypadkiem słońce nie dotarło do paneli ;D choć może lepiej nie pisać bo zamiast przenieść stacje to wytną drzewa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze mowilem ze ozenek to tragedia sama w sobie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z aut na rowery i nózki szanujemy powiwtrze w Lublinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajnie ze ludzie mogą sie poruszać co 2 gimnazjalista ma nadwagę..zacznijmy sie ruszać leczenie chorób jest drozsze niż rower dbajmy o zdrowie swoje i dzieciaków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomysł byl extra. Jak rusza sezon zawsze korzystam z rowerów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma co narzekać tylko wsiadać na rowery!!!!! :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uroczyście obiecuje, że każdy przypadek poruszania się rowerem miejskim po chodniku będę zgłaszał na policję. Gdy będę miał czas dokonam także obywatelskiego zatrzymania. Liczę, że inni pójdą moją drogą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżdże rowerem całą zimę, po bo mam stać w autobusach i się kisić z resztą niezdrowego społeczeństwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja uroczyście ci zapowiadam, że jak mnie zatrzymasz i naruszysz moja nietykalnosc to będziesz mial sprawe w sądzie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rower kojarzy mi się ze starą babką jadącą na wsi po chleb do geesu. Przykre, że wizerunek Lublina kształtuje się jako miasto biedoty, ludzi, których nie stać na nowoczesne środki transportu - przyjedź do Lublina, zobaczysz jak było w Polsce w latach 60.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"z naszego konta nie ubędzie ani złotówka.". A ile złotówek ubywa miesięcznie z konta Urzędu Miasta Lublin? Czy ktoś może to zgłębić ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ewa napisał:
undefined napisał:
Uroczyście obiecuje, że każdy przypadek poruszania się rowerem miejskim po chodniku będę zgłaszał na policję. Gdy będę miał czas dokonam także obywatelskiego zatrzymania. Liczę, że inni pójdą moją drogą
 Popieram!
ewa napisał:
+1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
więcej rowerów, więcej stacji - SUPER!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Narzekanie na rowery, na chodniki - wiocha umysłowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...