Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: To taniec przeciwko przemocy seksualnej. W obronie kobiet [zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 lutego 2018 r. o 19:54 Powrót do artykułu
Znowu w akcji manipulatorskie cip*ki na sznurku Sorosa i innych zydolewaków!  Idźcie pip**ki wywijać do Malmo, Sztokholm, Berlina, Paryza, londynu, Brukseli, Tel Avivu!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cyrk do kwadratu. Już głupiej nie mogły. Ośmieszyły się do entej potęgi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Definicja gwałtu: nagła niespodziewana przyjemność, czy o to tym paniom chodzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem facetem i kompletnie mi to nie przeszkadza! Niech sobie tańczą, nikomu nie robią krzywdy! Nie głoszą haseł nawiązujacych do nienawiści, nie krzyczą, nie palą rac, nie pieką ciast ze swastyką więc nie ma problemu. Nikomu krzywdy nie robią. A jak ktoś ma problem z tym, że zwraca sie uwagę na molestowanie kobiet, ten sam ma pewnie nieźle na sumieniu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Takie durne komentarze mogą pisać tylko zakompleksieni faceci z małymi ptaszkami
 Żeby być tego pewną, należało ten fakt przebadać w naturalny sposób. Gratuluję doświadczenia. Też nazywam go mały.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z tą w malinowym płaszczyku mam ochotę potańczyć, niekoniecznie na placu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te wygłupy to pewnie za nasze pieniądze z podatków. Mam nadzieję że to tylko do wyborów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...