Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Trzeba poczekać na al. Racławickie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 marca 2019 r. o 11:35 Powrót do artykułu
Gdyby w mieście był gospodarz a nie prywatyzator Żuk, to mielibyśmy potrzebną firmę komunalną a nie 5 niepotrzebnych, i ta firma realizowałaby różne inwestycje po kosztach. Ale prywatyzator Żuk woli sprzedać wszystko znajomym milionerom i potem wynajmować od nich za miliony rocznie. Takie lubelskie partnerstwo publiczno - prawne.
 Folwark ratuszowo-deweloperski. Cwaniaki robią, co chcą, a dewelo-kamerdyner siedzi i zawija w sreberka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO=PiS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytając nieco wnikliwiej komentarze pod artykułami na DW, można dojść do wniosku, że PiS do młodzieżówki bierze samych matołów, które nie są nawet w stanie sklecić dwóch, trzech sensownych zdań. Te wszystkie wpisy dodawane przez trolli z PiS-u to jeden wielki bełkot.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niesamowite, jak pieczołowicie i na bieżąco wyminusowywane są komentarze krytyczne, choćby nie miały nic wspólnego z krytyką...przypomina to sytuację w wątkach nt. Górek, gdzie wynajęte przez TBV trolle sieją propagandę i minusują masowo niekorzystne komentarze. Albo jest tu jakieś wspólne trollowe konsorcjum między Ratuszem i TBV, albo po prostu urzędasy w godzina pracy mają prikaz non stop monitorować forum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaka będzie ostatecznie skala dewastacji na tej ulicy? będą poszerzenia pod osobne lewo i prawo skręty? będą te ordynarne wysięgniki na sygnalizację jak w ostatnich latach nastawiali na innych ulicach? nawierzchnia chodników z kostki betonowej? można gdzieś obejrzeć założenia tej demolki?
sPOKO - projekt doskonale wpisuje się w strategię zbudowania Detroit Wschodu - maksimum betonu i stali - minimum drzew.
Upadek miasta Przyczyn ogłoszenia bankructwa Detroit w 2013 roku jest wiele, a ich początków należy szukać w drugiej połowie ubiegłego wieku. Generalnie był to splot  dezindustrializacji , złej polityki zagospodarowania przestrzennego...
 Dezindustrializacja i rozwalanie przestrzeni publicznej? Jak bym czytał zalecenia z podręcznika do zukonomiki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytając nieco wnikliwiej komentarze pod artykułami na DW, można dojść do wniosku, że PiS do młodzieżówki bierze samych matołów, które nie są nawet w stanie sklecić dwóch, trzech sensownych zdań. Te wszystkie wpisy dodawane przez trolli z PiS-u to jeden wielki bełkot.
superbiz.se.pl/wiadomosci/pis-oplaca-internetowych-trolli-by-siali-propagande-aa-jLEf-SoL1-mQiX.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam, że tak spamuję ale jestem trollem wynajętym przez PiS i za to mi partia płaci. POtrzebuję POd każdym artykułem dodać odPOwiednią liczbę hejterskich, antyżukowych, wpisów, bo jeśli tego nie zrobię, to centrala mi nie zapłaci. Moje wpisy łatwo rozPOznać, zbitkę liter "po" zawsze piszę z wielkich liter, żeby centrala mogła łatwo rozPOznać ile konkretnie komentarzy dodałem i mi za wszystkie zapłacić. POza tym dostałem rozkazy, żeby cały czas używać słów: "Zunio", "bizancjum", "wypchane POrtfele", "ubogacanie korporacji", "Detroit Wschodu", "Fuchmistrzunio", "dewelo-prezydent", "dewelo-sułtan", "dewelo-kamerdyner", "dewelo-macki", "dewelo-geszeft", "dewelo-cwaniaki". Za wpisy z tymi wyrazami dostaję PO prostu więcej pieniędzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niesamowite, jak pieczołowicie i na bieżąco wyminusowywane są komentarze krytyczne, choćby nie miały nic wspólnego z krytyką...przypomina to sytuację w wątkach nt. Górek, gdzie wynajęte przez TBV trolle sieją propagandę i minusują masowo niekorzystne komentarze. Albo jest tu jakieś wspólne trollowe konsorcjum między Ratuszem i TBV, albo po prostu urzędasy w godzina pracy mają prikaz non stop monitorować forum
 Ta sama agencja. W ramach abonamentu opłacanego przez deweloperów, smarują również wazeliną poczynania najcenniejszego deweloperskiego aktywa, tzn. tego, które zasiada w ratuszu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trudno, żeby bełkotliwe komentarze dodawane przez wynajęte pisowskie trolle były nieminusowane :))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaka będzie ostatecznie skala dewastacji na tej ulicy? będą poszerzenia pod osobne lewo i prawo skręty? będą te ordynarne wysięgniki na sygnalizację jak w ostatnich latach nastawiali na innych ulicach? nawierzchnia chodników z kostki betonowej? można gdzieś obejrzeć założenia tej demolki?
 W zasadzie nie musisz oglądać, bo właśnie dość dokładnie opisałeś to, co tam jest rychtowane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba budować więcej niepotrzebnych wiaduktów i pustych miejskich autostrad wtedy na pewno będzie więcej pieniędzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kocham Lublin i pytam, jak to się stało, że Lublin to folwark faceta, co nawet nie jest w stanie wyremontować od lat głównej drogi w mieście? A przy każdej okazji jak chce kupić głosy młodzieży z dobrego liceum w mieście obiecuje im, a teraz już mogę powiedzieć: perfidnie kłamie, że da pieniądze na budowę sali gimnastycznej.
Kombinator dogadzał korporacjom przez dwie kadencje i w końcu zadłużenie dobiło do sufitu. Zawsze pozostaje opcja sprzedania MPWiK i LPEC - na razie trwa akcja ubogacania wybranych Ludzi z Wypchanymi Portfelami, którzy mogliby być zainteresowani takim przejęciem.
 Właśnie niedługo jeden z nich przytuli kilkaset mln dzięki dopchniętej kolanem zgodzie na zabetonowanie Górek. Będzie jak znalazł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja nie lubie Pisu, ale dewastacyjna polityka ekipy Żuka wk...rwia mnie coraz bardziej...z niepokojem patrzę na to co urzędnicy wymyślili na Racławickich, bo niestety mentalnie to oni są jeszcze w latach 70 - najważniejsza święta przepustowość, hooy z estetyką. Nie wiem czy to osobiście Żuk, czy po prostu beton umysłowy ze ZDiM, ale w końcu Żuk jest prezydentem więc odpowiada też za nich 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tzn lubię Pis i to bardzo, płacą mi za hejtowanie prezydenta w internecie więc mam podwójną radość z pisania, oby jak najszybciej Pis odbił Lublin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby w mieście był gospodarz a nie prywatyzator Żuk, to mielibyśmy potrzebną firmę komunalną a nie 5 niepotrzebnych, i ta firma realizowałaby różne inwestycje po kosztach. Ale prywatyzator Żuk woli sprzedać wszystko znajomym milionerom i potem wynajmować od nich za miliony rocznie. Takie lubelskie partnerstwo publiczno - prawne.
 Ambicją zunia jest, aby na koniec jego rządów aktywa rzeczowe będące w posiadaniu Gminy Lublin osiągnęły stan 0, a ilość terenów zielonych na mieszkańca była najniższa w całej Polsce. To drugie już się zresztą prawie udało - spośród miast wojewódzkich tylko Wrocek jest jeszcze gorszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tzn lubię Pis i to bardzo, płacą mi za hejtowanie prezydenta w internecie więc mam podwójną radość z pisania, oby jak najszybciej Pis odbił Lublin
 oto macie przykład pisowskiego trolla który jak mniemam ma iq na poziomie ameby :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trudno, żeby bełkotliwe komentarze dodawane przez wynajęte pisowskie trolle były nieminusowane :))))
  Spółkę akcyjną Port Lotniczy Lublin tworzy czterech akcjonariuszy. W jej skład wchodzą samorządy miast Lublina (60,1955% udziałów) i Świdnika (5,5440%), województwa lubelskiego (34,2513%) i powiatu Świdnik (0,0093%) Powyższy komentarz też został zminusowany chociaż jest tylko stwierdzeniem faktu i jest neutralny. Komu chcecie wcisnąć ten kit?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam, że tak spamuję ale jestem trollem wynajętym przez PiS i za to mi partia płaci. POtrzebuję POd każdym artykułem dodać odPOwiednią liczbę hejterskich, antyżukowych, wpisów, bo jeśli tego nie zrobię, to centrala mi nie zapłaci. Moje wpisy łatwo rozPOznać, zbitkę liter "po" zawsze piszę z wielkich liter, żeby centrala mogła łatwo rozPOznać ile konkretnie komentarzy dodałem i mi za wszystkie zapłacić. POza tym dostałem rozkazy, żeby cały czas używać słów: "Zunio", "bizancjum", "wypchane POrtfele", "ubogacanie korporacji", "Detroit Wschodu", "Fuchmistrzunio", "dewelo-prezydent", "dewelo-sułtan", "dewelo-kamerdyner", "dewelo-macki", "dewelo-geszeft", "dewelo-cwaniaki". Za wpisy z tymi wyrazami dostaję PO prostu więcej pieniędzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem czy urzędowi nie umyka inna ważna kwestia. Budowa dworca metropolitalnego spowoduje, że komunikacja z kierunku Warszawy jako najkrótszą trasę wybierze, Mazowieckiego, Nałęczowską, Głeboką, Muzyczną. Ulica Głęboka jest zdecydowanie nie przygotowanego do tego. Czy nie należy tam przprowadzić remontu? Druga kwestia, most na Muzycznej wcale nie rozwiązał dojazdu na Czuby. Nadbystrzycka jest za ciasna, Głęboka przed skrzyżówaniem z Sowińskiego też się korkuje. Kiedyś pisano o drugiej przeprawie mostowej na przedłużeniu Zana, czy nie nalażałoby czym prędzej zając się tym tematem? Jadąc Racławickimi, rzeczywiście ma się złe doznania, ale z drugiej strony, wycinka tak dużej ilości drzew które czynią z tej alei niezwykle piękną, wcale nie napawa radością. Może zrezygnowac z tego, a środki skierowac w inną stronę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem czy urzędowi nie umyka inna ważna kwestia. Budowa dworca metropolitalnego spowoduje, że komunikacja z kierunku Warszawy jako najkrótszą trasę wybierze, Mazowieckiego, Nałęczowską, Głeboką, Muzyczną. Ulica Głęboka jest zdecydowanie nie przygotowanego do tego. Czy nie należy tam przprowadzić remontu? Druga kwestia, most na Muzycznej wcale nie rozwiązał dojazdu na Czuby. Nadbystrzycka jest za ciasna, Głęboka przed skrzyżówaniem z Sowińskiego też się korkuje. Kiedyś pisano o drugiej przeprawie mostowej na przedłużeniu Zana, czy nie nalażałoby czym prędzej zając się tym tematem? Jadąc Racławickimi, rzeczywiście ma się złe doznania, ale z drugiej strony, wycinka tak dużej ilości drzew które czynią z tej alei niezwykle piękną, wcale nie napawa radością. Może zrezygnowac z tego, a środki skierowac w inną stronę?
 oj nieładnie takie pytania zadawać, zaraz ci napiszą żeś najęty pisowski troll!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 10

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...