Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Trzeba poczekać na al. Racławickie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 marca 2019 r. o 11:35 Powrót do artykułu
ja nie lubie Pisu, ale dewastacyjna polityka ekipy Żuka wk...rwia mnie coraz bardziej...z niepokojem patrzę na to co urzędnicy wymyślili na Racławickich, bo niestety mentalnie to oni są jeszcze w latach 70 - najważniejsza święta przepustowość, hooy z estetyką. Nie wiem czy to osobiście Żuk, czy po prostu beton umysłowy ze ZDiM, ale w końcu Żuk jest prezydentem więc odpowiada też za nich
 Żuk to taki księgowy, nie panuje zupełnie nad leśnymi dziadami ze zdim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba budować więcej niepotrzebnych wiaduktów i pustych miejskich autostrad wtedy na pewno będzie więcej pieniędzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niesamowite, jak pieczołowicie i na bieżąco wyminusowywane są komentarze krytyczne, choćby nie miały nic wspólnego z krytyką...przypomina to sytuację w wątkach nt. Górek, gdzie wynajęte przez TBV trolle sieją propagandę i minusują masowo niekorzystne komentarze. Albo jest tu jakieś wspólne trollowe konsorcjum między Ratuszem i TBV, albo po prostu urzędasy w godzina pracy mają prikaz non stop monitorować forum
Ta sama agencja. W ramach abonamentu opłacanego przez deweloperów, smarują również wazeliną poczynania najcenniejszego deweloperskiego aktywa, tzn. tego, które zasiada w ratuszu.
 zdecydowanie ta sama ekipa wynajętych trolli. Żuk pomoże TBV, TBV pomoże Żukowi :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
superbiz.se.pl/wiadomosci/pis-oplaca-internetowych-trolli-by-siali-propagande-aa-jLEf-SoL1-mQiX.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niesamowite, jak pieczołowicie i na bieżąco wyminusowywane są komentarze krytyczne, choćby nie miały nic wspólnego z krytyką...przypomina to sytuację w wątkach nt. Górek, gdzie wynajęte przez TBV trolle sieją propagandę i minusują masowo niekorzystne komentarze. Albo jest tu jakieś wspólne trollowe konsorcjum między Ratuszem i TBV, albo po prostu urzędasy w godzina pracy mają prikaz non stop monitorować forum
Ta sama agencja. W ramach abonamentu opłacanego przez deweloperów, smarują również wazeliną poczynania najcenniejszego deweloperskiego aktywa, tzn. tego, które zasiada w ratuszu.
zdecydowanie ta sama ekipa wynajętych trolli. Żuk pomoże TBV, TBV pomoże Żukowi :)
 dla TBV wynająć kilku trolli to pikuś, więcej na waciki dla sekretarki Prezes Dziubek wydaje :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mimo wszystko wolę Żuka od zgrai nieudaczników pokroju Pruszkowskiego, Muszyńskiego, Tułajewa oraz innych lokalnych frontmanów PiSu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja nie lubie Pisu, ale dewastacyjna polityka ekipy Żuka wk...rwia mnie coraz bardziej...z niepokojem patrzę na to co urzędnicy wymyślili na Racławickich, bo niestety mentalnie to oni są jeszcze w latach 70 - najważniejsza święta przepustowość, hooy z estetyką. Nie wiem czy to osobiście Żuk, czy po prostu beton umysłowy ze ZDiM, ale w końcu Żuk jest prezydentem więc odpowiada też za nich
Żuk to taki księgowy, nie panuje zupełnie nad leśnymi dziadami ze zdim
 On już nie panuje nad całym miastem. Jest wypalony i zajęty własnymi sprawami (np. procesem sądowym). Tylko nie wiem po co startował w wyborach jak nie ma wizji na rozwój Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kwa kwa kwa trolle nadają kwa kwa kwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk daje się manipulawać, nie umie egzekfować od podwładnych, jest miekki i śliski, umie za to stworzyć układ wzajemnych powiązań, bo tylko znajomości pozwalają zająć pozycje w mieście, merytotoryk mniej ważna, byleby człowiek pracował dla układu. A u nas z pracą za ponad 5 tysiący krucho. Od Żuka dostaniesz 10 albo i 15 tysięcy, dlatego tak dobrze to działa. Teraz nowe kadry zasialają układ a wczorajsi debiutanci to dziś już prezesy. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej trolle z PIS. Sami wymyślacie te wszystkie durnowate komentarze czy dostajecie gotowce i je tylko przeklejacie na fora? Pytam o te hejterskie posty?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby w mieście był gospodarz a nie prywatyzator Żuk, to mielibyśmy potrzebną firmę komunalną a nie 5 niepotrzebnych, i ta firma realizowałaby różne inwestycje po kosztach. Ale prywatyzator Żuk woli sprzedać wszystko znajomym milionerom i potem wynajmować od nich za miliony rocznie. Takie lubelskie partnerstwo publiczno - prawne.
 Zmysły uzurpatora kłuje każdy składnik majątku gminy, który jeszcze figuruje w jej bilansach. Nie zazna sPOkoju, dopóki nie upora się z tą drażniącą kwestią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej trolle z PIS. Sami wymyślacie te wszystkie durnowate komentarze czy dostajecie gotowce i je tylko przeklejacie na fora? Pytam o te hejterskie posty?
 Lepiej napisz kto was opłaca. Tylko deweloperzy czy idą też pieniądze miejskie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozgonić młodzieżówkę PiS!!! Same miernoty!!! Nawet nie potrafią porządnie skrytykować Żuka w internecie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowogrodzka kazała wyrobić normy - trolle w amoku dodają kolejne komentarze. Zaraz im się klawiatury zatrą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba budować więcej niepotrzebnych wiaduktów i pustych miejskich autostrad wtedy na pewno będzie więcej pieniędzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***s://superbiz.se.pl/wiadomosci/pis-oplaca-internetowych-trolli-by-siali-propagande-aa-jLEf-SoL1-mQiX.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja nie lubie Pisu, ale dewastacyjna polityka ekipy Żuka wk...rwia mnie coraz bardziej...z niepokojem patrzę na to co urzędnicy wymyślili na Racławickich, bo niestety mentalnie to oni są jeszcze w latach 70 - najważniejsza święta przepustowość, hooy z estetyką. Nie wiem czy to osobiście Żuk, czy po prostu beton umysłowy ze ZDiM, ale w końcu Żuk jest prezydentem więc odpowiada też za nich
Żuk to taki księgowy, nie panuje zupełnie nad leśnymi dziadami ze zdim
On już nie panuje nad całym miastem. Jest wypalony i zajęty własnymi sprawami (np. procesem sądowym). Tylko nie wiem po co startował w wyborach jak nie ma wizji na rozwój Lublina.
 Jak to PO co? No przeciez nie zakończył jeszcze swojej misji odzierania Gminy z majątku. Sępy z Wypchanymi Portfelami czekają na LPEC i MPWiK, a na razie zajęły się rozdziobywaniem Górek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma dzisiaj artykułu o Górkach to ratuszowo/deweloperskie trolle muszą swoją partaninę umieszczać pod innym artykułem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te trolliska pisowskie oraz produkowane przez nich komentarze są tak "skuteczne", że Żuk zdążył już dwa razy wygrać wybory w pierwszej turze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przy Racławickich TBV buduje swoją flagową inwestycje i miasto musi zrobic im ladnie w wokolicy. Po 2020 r jak skończy się kroplówka w UE to taka przebudowa będzie tańsza niż teraz z tą dotacją . I firmy będą skompleć o robotę a nie tak jak teraz przebierać w ofertach. Wszystko to wina socjalizmu UE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 10

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...