Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin trzy lata z prezydentem Żukiem

Utworzony przez gosc, 13 grudnia 2013 r. o 09:32 Powrót do artykułu
dobry chłop
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cóż mówiłem że tej nachalnej kampanii mamy jeszcze dużo przed sobą ale po wyborach będziemy mogli o Zuku i jego patofilach zapomnieć trzeba tylko zagłosować na innego kandydata  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapomniał wymienić największą swoją zasługę dla Lublina - Cukrownia Lublin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w temacie lansującego się nachalnie Żuka http://www.youtube.com/watch?v=35R-1artjHo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak wyludniał się przez ostatnie 3 lata Lublin Panie Żuk? To najlepiej pokazuje jak ludzie chcą tu żyć. Nachalna propaganda nic tu nie pomoże.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezydent Żuk to kompetentny i mądry człowiek i myślę że będzie rządził miastem tak długo jak sam będzie chciał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak wyludniał się przez ostatnie 3 lata Lublin Panie Żuk? To najlepiej pokazuje jak ludzie chcą tu żyć. Nachalna propaganda nic tu nie pomoże.
Widać, że nie masz pojęcia o czym piszesz - a Żuk to najlepszy prezydent od dawna. Niestety to nie on zlikwidował kolejno nasze zakłady przemysłowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W nie tak odległej przeszłości pisało się o przewodniej roli parti i sukcesach sekretarza ,obecnie prymitywna propaganda chce stosować tą samą ideologię w odniesieniu do decydentów umieszczających reklamy w tym periodyku.O sukcesach obecnego prezydenta należy pisać w kontekście sukcesów Rzeszowa czy Białegostoku . Lublin pod rządami pana Żuka jest zagłębiem  siły roboczej dla lepiej zrządzanych miast.Nachalna propaganda zwykle obraca się przeciw reklamowanemu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest pan najlepszym prezydentem jakie miało to miasto, ale naprawdę te trolejbusy URSUSA mogą pogrążyć każdego nawet najlepszego i to jest wielki błąd, który mieszkańcy tego miasta będą pamiętać przez wiele najbliższych lat, takie jest moje odczucie jako mieszkańca!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawa aplikacja umożliwiającej ustalenie pozycji innego użytkownika telefonu. Zapraszam na strone: http://fw.pl/target Gwarantowany  dokładność do 1m.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak sobie poradzić z nachalnym bucem? może wyśmiać mam taką propozycję - udawajmy że popieramy Żuka lejmy wazelinę... może się utopi paskuda w niej ;-) ... ergo Żuk to BÓG!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie to jeden z najlepszych prezydentów jakie miała ta mieścina. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od początku kadencji Żuka w mieście powstało ok 9 tyś. nowych miejsc pracy. Jednak zapewnienie miejsc pracy dla wszystkich chętnych osób z naszego obszaru jest niemożliwe.     
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk powinien dostać szansę skończyć to co zaczął. Mój głos ma w kieszeni bo jego dotychczasową prezydenturę oceniam dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To najlepszy z prezydentów naszego miasta w ostatnim czasie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uwaga na oszustów -hakerów nagminnie podszywających się na forach i komentarzach  pod linkami ,,oferującymi''  darmowe aplikacje do lokalizacji telefonów kom..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak czytam tutaj takie wypociny forumowiczów to aż mi sie chce płakać. Jaka to niby zasługa Pana Żuka? To polityka Unii Europejskiej. Każda stolica wojewodztwa jest potężnie finansowana a tak duze inwestycje na wschodze świadczą tylko o tym , ze chce sie mniej wiecej  zrównać wschod z zachodem. Spójrz obywatelu na zamosc,Ełk czy inne mieściny w lubelskim- BIEDA. Spojrz obywatelu na Mazwosze- tam tylko Warszawa. Pan Żuk znalazł sie w odpowiednim czasie i  na odpowiednim miejscu i to wszystko. Dodam tylko ,ze teraz naiwni dalej będą głosować na te samą opcje polityczną i dadzą sie rozkradać dalej:) Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Twierdzenie, że to przez Prezydenta miasta zlikwidowano sprzedane innym podmiotom zakłady jest wielkim kłamstwem. Doskonale działa na obszarze na którym ma możliwość decyzyjności. Obwodnica, Lotnisko, Trasy wylotowe i inne... Nie oszczędza również na kulturę. Dla mnie jest to póki co najlepszy gospodarz.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ełk nie jest w lubelskim... oczywiście sa fundusze UE i ich obecność nie jest żadną zasługa Żuka można go za to oceniać za ich wykorzystanie za budowę stadionu za koszt remontu kilometra nawierzchni drogowej za wybudowanie zamczyska w miejscu dawnego centrum kultury w tym zamczysku jest cała masa miejsc pracy - np zatrudniona jest tam Katarzyna Hołda - córka byłej naczelnej GWL Marzeniem Katarzyny Hołdy było mieć etat i ma i pewnie nie zarabia najniższej krajowej no ale te miejsca pracy są dla swojaków dla mieszkańców lublina nie przewidziano nawet wejścia do tego zamczyska... bo nie są tam potrzebni wystarczy że płać a na utrzymanie tego molocha ... właściwie to za Żuka jest jak za komuny - zwykli ludzie marzą by wyjechać na zachód albo choć do Puław czy Świdnika by móc żyć jak ludzie nie ma kultury nie ma wolności nie ma perspektyw jest za to głupota zamordyzm jest też nachalna propaganda  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co do komentarzy to cóż takie sobie Zuk kupił to takie ma... poczytaj te teksty: "możliwość decyzyjności" kto tak pisze ;-) pewnie ktoś z Forum Inicjatyw Menelskich...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...