Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Chyba gruszki na wierzbie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli czytam, że w Lublinie ma być więcej zieleni, to już wiem, że gdzieś obok wycina się drzewa pod budowę kolejnego parkingu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Posadzą w Lublinie 176 drzew z czego po roku uschnie 170.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napisano dzisiaj o 13:40 Posadzą w Lublinie 176 drzew z czego po roku uschnie 170.
Przelogowanko, cyk, przelogowanko...Choćbyś się i milion razy zesr... - nie wygrasz, Monio. Moje zawsze będzie na wierzchu. Porzuć wszelkie złudzenia. Z równowagi też mnie nie wyprowadzisz. Ja mam dużo czasu i cierpliwości. Nie spinaj tak d..y, nie napalaj jak szczerbaty na suchary. Ze mną nie wygrasz. Nie szkoda Ci czasu i kasy za prąd?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napisano dzisiaj o 13:30 Zmasowany "zielony" PR. K0lejny kwiatek do K0żuka. Za panowania Rębajły z Jakubowic Łysogród stracił ok. 60-80 tys. drzew, a teraz wielkie mecyje, bo P0sadzą 176 sztuk, z czego P0łowa albo i więcej jak zwykle P0usycha i cykl ubogacania geszeftów ogrodniczych będzie można zacząć od P0czątku.
Przelogowanko, cyk, przelogowanko...Choćbyś się i milion razy zesr... - nie wygrasz, Monio. Moje zawsze będzie na wierzchu. Porzuć wszelkie złudzenia. Z równowagi też mnie nie wyprowadzisz. Ja mam dużo czasu i cierpliwości. Nie spinaj tak d..y, nie napalaj jak szczerbaty na suchary. Ze mną nie wygrasz. Nie szkoda Ci czasu i kasy za prąd?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...