Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Umeblowali stancję cudzymi meblami

Utworzony przez milo, 1 marca 2011 r. o 17:24 Powrót do artykułu
z tego co wiem to w przepisach przeciwpożarowych jest zakaz wystawiania mebli na klatki schodowe .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
milo napisał:
z tego co wiem to w przepisach przeciwpożarowych jest zakaz wystawiania mebli na klatki schodowe .
I za ich karać, za to że zrobili porządek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgadzam się z poprzednim komentarzem, wg przepisów nie wolno wystawiać żadnych mebli i innych przedmiotów czy urządzeń na korytarze blokowe, bo w przypadku katastrof utrudniają ewakuację ludzi i prowadzenie akcji ratowniczej, ja bym tym oskarżonym chłopakom dał nagrodę za gospodarność oraz dbałość o bezpieczeństwo w zamieszkiwanym bloku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Młodzi mężczyźni umeblowali stację jaką stację??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Haha zarzut kradzieży, HAhha chyba ktoś na łeb upadł, skąd oni mogli wiedzieć, że to czyjeś jest. Wina właściciela. Nie powinni ponieść za to żadnej kary. Pamiętajcie, że wystawiając coś na korytarz trzeba się liczyć z tym, że ktoś może to zabrać. Bo każdy może wejść na taki korytarz.. i o wystawili meble i zdziwieni że zniknęły.. nie mam pytań.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może dostaną po 3 lata jak "policjant" lubiący ostry seks na komendzie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto porządny mieszka na Krasińskiego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...