Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Kiedyś nie do pomyślenia, żę za skode można wydać tyle pieniędzy. Niedawno znajomy odebrał superb z salonu, w wersji L&K. Jakość wykonania detali, obszyć itd jest conajmniej na poziomie wiodących producentów aut z zachodu. Tylu chętnych na te skody, że czekał pół roku (zamówił w pazdizerniku 2015 odebrał w marcu/kwietniu)130tys za skode? Za tą warto. Ale czy do urzędu? Nie wiem, jak dla mnie to im się w dupach poprzewracało. W Urzędach powinni mieć trochę szacunku do pieniędzy mieszkańców - octavia by w zupełności wystarczyła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
urzedowi się nalezy, moga mieć i lexusy ale zeby kase do miasta ściągali i to nie z podatkow, a nie sparalizowali miasto paroma remontami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grabczuk do dymisji!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy urzędasy nie mogą jeździć własnymi samochodami może odczuli by w końcu problemy zwykłych kierowców wystarczy wprowadzić zapis że przed wyborami musi mieć prawo jazdy (skoro musi mieć wyższe wykształcenie to prawko to pikuś) i dać im zwrot kosztów jak w wielu firmach. Trochę szacunku do obywateli WŁADZO zachowująca się jak urzędnicy za cara.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ile samochodów już maja Urzędnicy Marszałka? Kto zgadnie? Ja myślę , ze z 20.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej byłoby kupić John Deera Albo New Hollanda i wywianować marszałka na odejście. Zlituj się Boże nad lubelszczyzną i spraw by nastąpiło jak najszybciej.  Albo wypożyczyć mu Mercedesa - oczywiście model Sprinter od stowarzyszenia busiarzy. Niech jeździ jak jego poddani.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tanie jak barszcz zważywszy, że w cenie dwóch limuzyn wcześniej w tym samym urzędzie zakupiono w cenie dwóch aut... dmuchany balon. Gdyby w rzeczonym urzędzie był prawdziwy gospodarz, to zamiast nowych aut korzystaliby z balonu, który pasuje do nic jak ulał nie tylko... kolorem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajnie, że są ludzie, którzy lubią dzielić się na forum swoimi doświadczeniami. Wymiana myśli to w dzisiejszych czasach bardzo cenna umiejętność. Deb0308 - Dobyr case:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...