Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin. Urządzają na nowo Szerokie. Można zgłosić uwagi

Utworzony przez wujek_samo_zlo, 3 marca 2021 r. o 19:45 Powrót do artykułu
Dzielę się tą informacją w ten sposób, ponieważ chciałbym przekazać swoją fortunę wzrastającej osobie lub sierocińcu, który boi się Boga. Mam bardzo ciężkiego terminalnego raka mózgu. Mój lekarz prowadzący właśnie poinformował mnie, że moje dni są policzone, ponieważ mój stan zdrowia się pogarsza. Mam na koncie dużą sumę, którą chciałbym przekazać poważnej osobie lub sierocińcu i która może dobrze wykorzystać te pieniądze, tworząc domy dziecka i szkoły dla wychowania dzieci biedny, kiedy jestem z dala od tego świata. możesz zostawić mi wiadomość do dalszych wyjaśnień. Dziękuję i błogosławi was Boże Ojcze Niebieski! E-mail : chantalecouss@gmail.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwagi najlepiej na papierze toaletowym i zostawić od razu w WC ratusza.  Taką ważność mają takie uwagi mieszkańców.
Odpowiedź na wniosek o udział w dyskusji publicznej otrzymasz po jej zakończeniu z informacją, że w ogóle takiego zamiaru nie zgłaszałeś. Na dodatek poinformowany o tym jeden z  obwieszczeniowców , czyli Dziennik Wschodni będzie udawać, że o niczym nie wie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...