Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Utrudnienia drogowe na ul. Chopina

Utworzony przez jjj, 22 lutego 2014 r. o 22:05 Powrót do artykułu
Zero oznakowania, na Hempla tuż przed skrzyżowaniem z Okopową stał radiowóz, przed którym trzeba było zawracać z powrotem do Krakowskiego. Haos i wstyd, panie Żuk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie napiszę (c)haos Panie Żuk... ale na Chopina (dla tych bez starej matury - Szopena) nielepiej. Znak "nakaz skrętu w prawo" przy Konopnickiej dopiero... a wystarczyło dać jakąś tablicę wcześniej... ktoś kto chciał od Piłsudskiego dojechać Chopina do Ewangelickiej mógłby wtedy dojechać do Lipowej ulicą Sztajna... miast plątać się, bez potrzeby, po Narutowicza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z przedmówcą. Też załapałem się na wjechanie w zamknięte odcinki i kombinowanie z nawracaniem. Zresztą nie tylko ja. Całe szczęście, że to była sobota. Na tygodniu byłaby maskara. Więc mój Panie Prezydencie (głosowałem kiedyś na Pana, więc pozwalam sobie tak powiedzieć) - za wkład w kulturę piątka, a za dbanie o mieszkańców - PAŁA. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawa aplikacja umożliwiającej ustalenie pozycji innego użytkownika telefonu. Wejdź na strone: plurl.pw/maps Następnie wypełnij obydwa pola i kliknij "szukaj numer" a zobaczysz gdzie jest i co robi. Dokładność pomiaru do 150cm.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...