Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: W lutym przetarg na nowy projekt hali dla żużla

Utworzony przez Janusz_Paliwas, 14 stycznia 2022 r. o 17:30 Powrót do artykułu
Ciekawe czy Monisia wystartuje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pralnia? Jednak?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy już są lub niebawem będą motocykle elektryczne? Co się stanie z obiektem, kiedy Unia nie pozwoli na uprawianie tej dyscypliny sportu z powodu CO2 ? Czy na tym obiekcie będzie można bez dodatkowych kosztów na zmianę jego przeznaczenia, uprawiać inne dyscypliny? Jeśli tak, to jakie? Wyścigi koni? Wyścigi chartów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wizualka pokazuje jak bardzo Ekipa Żuka chce odseparować stadion od rzeki Bystrzycy. Nowoczesne trendy nakazują integrację rzek, tworzenie marin oraz rozbudowę terenów rekreacyjnych. Co to znaczy? Proste, Żuk jest stary, i Platforma myśli po starodawnemu. To co chcą zrobić z Bystrzycą to zrobić z niej kolejną Czechówkę...czyli zwykły kanał... nie polecam Platformy, nie planuję na nich głosować. Nie mają wizji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Wykonanie wielobranżowego projektu koncepcyjnego oraz programu funkcjonalno-użytkowego dla przebudowy stadionu piłkarsko-żużlowego przy al. Zygmuntowskich 5 w Lublinie na stadion żużlowy wraz z infrastrukturą towarzyszącą, wielopoziomowym parkingiem oraz zagospodarowaniem terenu" Na tej podstawie przystąpiono do zmiany MPZP i wprowadzono kubaturę w miejsca chronione przed zabudową. Jak myślisz, gdzie wskazane zostanie miejsca dla trzeciej koncepcji budowy nowego stadionu żużlowego po tym, jak został zmieniony plan miejscowy umożliwiający kubaturę w strefie ESOCh przy ul. Krochmalnej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...