Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin. W sobotę zaczyna się kwesta na rzecz ratowania cmentarnych zabytków

Utworzony przez TECZOWY_-ZSL, 28 października 2022 r. o 21:00 Powrót do artykułu
CMENTARZY SETEK TYSIĘCY POLAKÓW NA WOŁYNIU?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CMENTARZY SETEK TYSIĘCY POLAKÓW NA WOŁYNIU?
 Tenczowy, nikt już nie spodziewa się po tobie jakichkolwiek przejawów chociaż szczątkowej inteligencji, ale weź przynajmniej przeczytaj to, co jest w tekście wytłuszczone i będziesz wiedział.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CMENTARZY SETEK TYSIĘCY POLAKÓW NA WOŁYNIU?
 Poza tym, skoro tak bardzo leży ci na sercu los wołyńskich cmentarzy, zamiast uprawiać prorosyjską trolliadę na tak naprawdę niszowym forum lokalnej gazetki, zarejestruj jakieś stwarzyszenie, albo inny NGO i razem z kumplami zorganizuj zbiórkę pod cmentarzami. jestem pewien, że akcja odniesie sukces, a z odpowiednią reklamą może objąć cały kraj. A pieniądze na pewno się przydadzą po tym, co twój idol Putin tam wyprawia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O miejscach pochówku Polaków na Ukrainie (dlaczego ograniczać się do Wołynia?) należy pamiętać i pamięta się. Przynajmniej do czasów "pandemii" jeździli latem ludzie, żeby je oczyszczać ("...ZSL" pewnie tego nie robił?). Można znaleźć o nich wiadomości w DW, można im pomóc, można samemu  coś urządzić, jak pisze _XD_. ...  Natomiast jeśli "...ZSL" chce podsuwać myśl, że w samej Rzezi Wołyńskiej zginęły "setki tysięcy Polaków", to jednak podawane liczby tych zabitych są mniejsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O miejscach pochówku Polaków na Ukrainie (dlaczego ograniczać się do Wołynia?) należy pamiętać i pamięta się. Przynajmniej do czasów "pandemii" jeździli latem ludzie, żeby je oczyszczać ("...ZSL" pewnie tego nie robił?). Można znaleźć o nich wiadomości w DW, można im pomóc, można samemu  coś urządzić, jak pisze _XD_. ...  Natomiast jeśli "...ZSL" chce podsuwać myśl, że w samej Rzezi Wołyńskiej zginęły "setki tysięcy Polaków", to jednak podawane liczby tych zabitych są mniejsze.
 Głównie chodzi mi o to, że tenczowy tak naprawdę ten przysłowiowy Wołyń ma w dudzie i całe Ziobro kiedykolwiek zrobił czy zrobi żeby poprawić stan pamięci na ten temat, poza wypisywaniem okazjonalnych ***etów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.