Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Warkot kosiarek codziennie od godz. 7.30. Mieszkańcy mają dosyć [wideo]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 września 2019 r. o 15:00 Powrót do artykułu
"Warkot kosiarek codziennie od godz. 7.30."*** Owce niech sobie kupią. Zamiast kosiarek . . . :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja koszę po cichu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja koszę po cichu!
Ja też!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
milaes kiedys taka kosiarke w dloni? wiesz o czym piszesz czlowieku? myslisz ze to jest ta twoja 6 km ktora wazy 20 -30 kg? ta kosiarka ma 13,5 i wazy kolo 150 kg chcialbym CI dac popchac ja i pokazal bys jak to sie robi. wiekszosc z Was nie ma zielonego pojecia o obsludze takich kosiarek. traktorki mniej warcza? ciekawe bo sa napedzane przez te same silniki. pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warczy ???? To niech się przeprowadzą pod stadion żużlowy tam dopiero nie można wytrzymać.... Okna zamknięte przez całe lato bo pajace jeżdżą od świtu do nocy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
500+ idż do pracy a wtedy nie będzie Ci przeszkadzało dbanie o estetykę miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam że, nie ma potrzeby kosić tak często, to generuje dodatkowe koszty. Pięknie wyglądają łąki a nie przycięta trawa. Zgadzam się z tym, że koszenie jest za wcześnie. Warczą kiedy mam wolne i chcę się nareszcie wyspać. Obniżyć czynsz i kosić mniej! /Czuby -Ruta/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak wam się nie podoba koszenie rano to każdy lokator może po pracy wziąć kosę spalinowa lub kosiarke i kosic od17 do 21:30 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak wam się nie podoba koszenie rano to każdy lokator może po pracy wziąć kosę spalinowa lub kosiarke i kosic od17 do 21:30
 Tylko po co? Nikomu by nie przeszkadzało koszenie jako takie gdyby było robione racjonalnie, a nie bez sensu co tydzień, a w niektórych miejscach i kilka razy w tygodniu. Trawy praktycznie nie ma, a na trawnikach zamiast trawy i kwiatów są ziemia, z resztkami wypalonej przez słońce trawy. Biorąc pod uwagę, że w dzielnicy jest po kilka różnych osiedli należących do różnych wspólnot to koszenie jest jedną niekończącą się czynnością. Do tego dochodzą poranne co 2 dni odbiory śmieci także ze wszystkich wspólnot. Kiedyś przyjeżdżał jeden samochód zabierał wszystko i jechało to do sortowni, a dzisiaj są nowoczesne sortownie śmieci, a sortowaniem zajmują się w efekcie mieszkańcy. Po 5 koszy w domu, po 5 koszy w śmietniku i mamy co mamy. Koszenie, podkaszanie, odbiór śmieci, wrzaski dzieci, które nie mają gdzie się bawić, więc biegają sąsiadom pod balkonami i nowe zjawisko, czyli przesiadujący na ławkach od świtu do nocy rodzice. Kiedyś to osoby na emeryturze wychodziły na ławki pod bloki, a dzisiaj rodzice i ci co nie pracują i ci co pracują. Dzień świra do en-tej potęgi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten mieszkaniec skarpy t pewnie jakis przyjezdny bo tutaj nikt nigdy nie kosi codziennie :D juz niech nie przesadza delikates jeden :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A propos mieszkańców ul. Kryształowej przeszkadzają im codziennie kosiarki a Tiry i motocykle na ul. Jana Pawła nie robią na Was wrażenia? Czemu nie ma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piękne niekoszone łąki -takie kwietniki są min na Głębokiej, trochę na Bernardyńskiej przy Wyszyńskiego ...ach gdyby tak więcej łąk i kwiatów w mieście Przydałoby się dosadzanie iglaków bo w zimie jak w sam raz będzie trochę więcej tlenu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie kosic tak często PO CO  ? to są koszty i głupota
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może kosami maja kosić,bo nierobom za głośno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja odpsypiam nocki w dzień i proszę wszystkich o ciszę dzienną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
koszą żle , nie kosza tez żle........... juz widze jaki wrzask by sie podniósł jakby nie kosili, juz pyskowanie by bylo ze Żuk nie dba o zielen, ze wszedzie beton itd, itp ludzie zastanowcie sie dobrze czego chcecie!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...